Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Чи буде нашестя комарів влітку?

Чи буде нашестя комарів влітку?

Укуси комарів – болюча тема в прямому та переносному значенні для багатьох людей. А влітку 2019 року було справжнє нашестя цих комах. Та, чи буде їх так само багато і цьогоріч, досліджували журналісти порталу «Хмельниччина Північ».

Комарі – це дуже теплолюбиві істоти. Для їхнього розмноження необхідна достатня кількість вологи. Саме від показників тепла та вологи буде залежати популяція комарів.

Через глобальне потепління минулорічного літа звичайних комарів бачили вже й в Антарктиді, що є нечуваним явищем у світовій історії. Відповідні спостереження оприлюднили науковці, які працюють на материку.

Тож, для початку розберемось із прогнозами синоптиків на перший літній місяць, адже саме в червні комарі активно розмножуються. Щоб відкладати яйця та мати достатньо сил для спарювання, самкам необхідна людська кров. Для довідки: саме самки кусають людей, а не самці. Представники чоловічої статі комарів живляться лише нектаром із квітів та росою.

За прогнозами метеослужб, червень явно не буде аномально теплим. Максимально стовпчики термометра підніматимуться лише наприкінці місяця до +25 градусів. Опади та надмірну вологість очікуємо лише наприкінці травня, а червень прогнозують досить засушливим. Дощі повинні пройти аж з 17 червня.

Ймовірно, що саме така засуха та відсутність достатньої вологи не дозволить комарам активно розмножуватися та відтворювати потомство. Пригадайте минулі роки: починаючи з травня, коли температура вже була досить високою і часто падали теплі весняні дощі, комарі атакували.

Цьогоріч весна затягнулась. Ще в квітні були заморозки. Саме це повинно впливати на невелику популяцію комарів. За народними ж прогнозами, підкріпленими прогнозами синоптиків, цього року літо в Україні не буде відрізнятися особливою спекою. Адже вже сьогодні синоптики обіцяють пониження температури у нічний час в червні до +8 градусів, а для літніх місяців це можна назвати дійсно холодом.

«Хмельниччина Північ»

191
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.