Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим!

Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим!

Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим!

Найбільшу техногенну катастрофу на планеті ХХ століття — аварію на Чорнобильській АЕС знає і пам'ятає весь світ. Це страшне лихо торкнулося кожного з нас – хвороби, скалічені долі майже трьох з половиною мільйонів постраждалих від катастрофи та її наслідків; це майже 10 відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження; це 160 тисяч людей із 129 населених пунктів, яким довелося залишити рідні домівки і переїхати в інші місця.

На честь мужніх людей, які відвернули атомну загрозу, було засновано День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Цей день — не тільки свічка пам'яті на честь загиблих, а й пам'ятна дата, яка згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди. Ціною життів саме тих людей, які не роздумуючи кинулися в смертельно небезпечну зону, та запобігли наслідків страшної катастрофи. Пізніше були проведені й інші роботи, пов'язані з меншою небезпекою, але все ж відбилися на здоров'ї ліквідаторів.

З нагоди цієї події в Ізяславській дитячій школі мистецтв відбувся тематичний захід.

Висловити глибоку вдячність всім учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції, прийшли заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, голова районної ради Сергій Шлегель, заступник міського голови Віталій Андрійчук.

Як зазначили у своїх виступах посадовці «Минають роки після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій. Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які ціною власного життя та здоров'я, без вагань та роздумів, усвідомлюючи всю складність ситуації, ступили назустріч неприборкуваному смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті. Ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв-ліквідаторів». Зокрема вони висловили побажання, щоб залишився в минулому й ніколи не повторився жах чорнобильської катастрофи, а пам'ять про ті події хай навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Крім того присутніми було вшановано пам'ять загиблих героїв, котрі рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, усвідомлено пожертвували найдорожчим – своїм життям.

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС було вручено відзнаки райдержадміністрації та районної ради.

Тематичну концертну програму для учасників заходу підготували творчі колективи та солісти закладів культури Ізяславського району. Виступаючі мовою мистецтва озвучили про пережитий біль від смертоносного атому та героїчний подвиг борців атомного вогню.

По завершенню концерту делегацією було здійснено покладення живих квітів до меморіальної дошки жертвам Чорнобильської катастрофи.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

9
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.