Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Члени молодіжного руху «ХОМА» Ізяславщини долучились до створення унікальної карти Хмельниччини

Члени молодіжного руху «ХОМА» Ізяславщини  долучились до створення унікальної карти Хмельниччини

Зазвичай до Дня захисту дітей проводять різні концерти і дарують хлопчикам та дівчаткам солодощі та іграшки. А в Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області вирішили з нагоди цього свята провести захід, який не залишив байдужою жодну дитину, яка до нього долучилася.

У Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області пройшла патріотична акція «Барви Поділля», під час якої діти з усіх районів склали вишивану карту області.

«Вже протягом трьох років на Хмельниччині під егідою поліції працює молодіжний рух «ХОМА», — говорить Валентин Білянський, заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області. — Спільно з учасниками ми часто проводимо різні соціальні, профілактичні та профорієнтаційні заходи. Приємно, що до запропонованої нами ідеї з картою діти поставились дуже відповідально і творчо. Вони однозначно є прикладом для своїх однолітків».

Поліцейські запропонували учасникам обласного молодіжного руху «ХОМА» створити карту області у вигляді пазлів, кожен з яких представляє окремий район. А на кожен пазл нанесли орнамент, характерний саме цьому регіону.

Діти одразу ж прийняли цю ідею і з головою поринули у процес — ходили у краєзнавчі музеї та дізнавалися більше про традиції рідного краю, разом обирали орнамент та кольори і розмальовували кожен свій пазл.

30 травня в Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області відбулась акція «Барви Поділля», під час якої хомівці склали карту області. Крім того діти неповторно представили красу і багатство своїх районів.

Члени патріотично-правового руху «ХОМА» із Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім.О.Кушнірукаприєдналися до обласної акції «Єднаємо барви Хмельниччини». У рамках акції учні відвідали Ізяславський краєзнавчий музей, де ознайомилися з видами автентичних вишивок нашого району. Орнамент однієї з вишивок було відтворено на пазлі картиІзяславського району. Цей пазл увійшов в єдину карту орнаментів Хмельницької області, яка відтепер прикрашатиме Головне управління Нацполіції Хмельницької області. Її зможуть побачити десятки і сотні відвідувачів.

ФОТОЗВІТ


За матеріалами відділу освіти, молоді та

спорту райдержадміністрації та

Ізяславського відділення Славутського

відділу ГУ ПН України в Хмельницькій області

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.