Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Четвертий блок ХАЕС будуватимуть спільно з американцями

Четвертий блок ХАЕС будуватимуть спільно з американцями

Будівництво енергоблоку Хмельницької АЕС, що в Нетішині, стане пілотним проєктом України та Америки. Про це у своєму твіттері повідомив Володимир Зеленський під час візиту до США.

31 серпня, компанія “Енергоатом” уклала меморандум із американською електротехнічною компанією “Westinghouse Electric Corporation”. У ньому передбачене будівництво блоку ХАЕС.

У довгостроковій перспективі застосування американської технології AP1000 – апробованої реакторної установки покоління III+ потужністю близько 1100 МВт із системами пасивної безпеки та унікальними особливостями з точки зору стандартизації, які дозволяють скоротити терміни і вартість будівництва, дасть “Енергоатому” можливість забезпечувати найвищий рівень безпеки, надійну роботу атомної генерації, її інноваційність та дбайливе ставлення до довкілля, – заявив керівник НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

Як повідомляють в “Енергоатомі”, технологія AP1000 компанії Westinghouse є єдиною із технологій реакторів покоління III +. Вона ліцензована комісією з ядерного регулювання США й у кількох країнах Європи та Азії.

Ця компанія звела чотири енергоблоки у Китаї, які є рекордними за своєю потужністю.

«Хмельниччина Північ»

77
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.