Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Червоних» зон на Хмельниччині стало більше

«Червоних» зон на Хмельниччині стало більше

Які карантинні обмеження діятимуть — наразі невідомо.

Сьогодні, 23 жовтня, Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вкотре оновила «кольорові» рівні карантинної небезпеки. Про це повідомляє Хмельницька облдержадміністрація.

Відтак, за новим поділом, який почне діяти з понеділка, 26 жовтня, на Хмельниччині додалося ще декілька «червоних» зон до вже існуючих. Отож, «червону» зону запровадили в містах Кам’янець-Подільський та Шепетівка, а також у Кам’янець-Подільському, Ярмолинецькому та Летичівському районах.

Окрім того, продовжують залишатися у «червоній» зоні населені пункти та райони, в який цей рівень встановили минулого тижня. Це міста Хмельницький, Нетішин та Славута, а також у Волочиський, Городоцький, Дунаєвецький, Красилівський, Старосинявський та Теофіпольський райони.

До територій з «помаранчевим» рівнем небезпеки віднесено місто Старокостянтинів та Білогірський, Віньковецький, Деражнянський, Ізяславський, Новоушицький, Полонський, Славутський, Старокостянтинівський, Хмельницький, Чемеровецький та Шепетівський райони.

Наразі урядове рішення ще не оприлюднене, тож які обмеження діятимуть у цих зонах, поки не відомо.

Нагадаємо, що у «червоних» зона на Хмельниччині, які були встановлені минулого тижня, не запроваджували жорстких умов. Тут продовжив працювати громадський транспорт та автобусне сполучення. Минулої п'ятниці очільник області Дмитро Габінет на пресконфенерції заявив, що це експеримент на тиждень і якщо й надалі зберігатиметься різкий ріст захворюваності, карантинні обмеження можуть стати жорсткішими.

Сайт "Є"

291
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.