Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Червону стрічку носять небайдужі»

«Червону стрічку носять небайдужі»

«Червону стрічку носять небайдужі»

В роздріб – літери звичні, а разом,

В людських долях лишаючи слід,

Творять слово, приречене часом,

У смертельному вироку – СНІД.

Одна з останніх епідемій нашої сучасності прозвана чумою 20-го століття — синдром набутого імунного дефіциту, скорочено — СНІД. Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки, ми на превеликий жаль, змушені констатувати, що вона ще далеко не закінчена. Її масштаб, цинічність і підступність, досі не може залишити байдужим жодної людини. Офіційна статистика поширення синдрому набутого імунного дефіциту все змушує нас відчувати глибоку тривогу. З часів виявлення і виділення цієї хвороби в окрему категорію пройшло вже багато часу. На рахунку цієї хвороби вже безліч мільйонів людських життів, щорічно до їх числа додається ще і ще, й цей рахунок вже давно не на нашу користь.

Оцінивши загрозу, що насувається і можливі катастрофічні наслідки, ще в 1987-му році Джеймс В. Бунн і Томас Неттер, два співробітника з питань громадської інформації, що працювали в Глобальній програмі по боротьбі зі СНІДом при Всесвітній організації охорони здоров'я, запропонували ідею організації Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Ця ідея була підтримана. Дата проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом була встановлена на 1 грудня і вперше відзначена в 1988-му році. Символ боротьби зі СНІДом — червона стрічка, без неї зараз не проходить жодна акція. Сама стрічка, як символ розуміння та солідарності в цій нерівній боротьбі була взята на озброєння з весни 1991-го року. Ця ідея належала американському художнику Франку Муру. Він проживав в абсолютно провінційному містечку в штаті Нью-Йорк, де його сусіди, одна сім'я, що сподівалася на благополучне повернення своєї доньки — військового солдата з Персидської затоки, носила подібні стрічки, але жовтого кольору.

1 грудня 2016 року у Ріпківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів — дитячий садок» відбулися заходи до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом з метою формування в учнів необхідних знань з приводу даної проблеми, формування правильного уявлення про захворювання на ВІЛ-інфекцію.

Класовод 1 класу Поліщук Віра разом з медичною сестрою школи Каращук Катериною провели для учнів 1-4 класів виховну годину «У країні Здоров'я».

Учителем біології та основ здоров'я Хорошун Валентиною для учнів 5-8 класів було підготовлено та проведено годину спілкування «У царстві злих вірусів».

Медична сестра школи Катерина Каращук для учнів 9-11 класів провела годину спілкування «СНІД… Чорні крила розпустив». Під час цього заняття учні взяли участь в опитуванні щодо правильного розуміння небезпеки ВІЛ-інфекції, яке засвідчило, що школярі мають чітке уявлення про способи недопущення цього захворювання. Учні також приймали активну участь у виконанні запропонованих завдань, отримали масу задоволення й нової важливої інформації.

Учні шкільного самоврядування під керівництвом педагога-організатора Діни Яросевич організували загальношкільну акцію «Червону стрічку носять небайдужі», учасникам якої прикріпили червону стрічку — символ боротьби зі СНІДом.

За матеріалами відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

16
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.