Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Черговий вантаж гуманітарної допомоги з Ізяславщини доставлено на передову

Черговий вантаж гуманітарної допомоги з Ізяславщини доставлено на передову

Наша країна мужньо обороняється від агресора. Однією із основних точок бойових дій розгорнулася на півдні та сході нашої країни, де наші військові мужньо тримають оборону. Щоб допомогти нашим Героям-захисникам, вже не вперше ГО «Захист — об'єднання волонтерів» передає гуманітарну допомогу їм на передову.

Цими днями було доставлено на Харківщину свіжі фрукти, овочі, консервації, предмети військового спорядження, а головне – домашнє тепло і затишок. Завдяки небайдужим мешканцям Ізяславщини сільської місцевості вдалося зібрати чимало необхідних речей на підтримку Збройних сил України. Особливо припали до смаку нашим бійцям домашні смаколики.

Але однією допомогою військовим не обмежуємося. Попри те, що зараз війна, допомога потрібна й медикам в зонах, де тривають бойові дії. Щоб вчасно врятувати життя нашим героям, важливо, аби лікарі мали все необхідне для надання невідкладної медичної допомоги. Тому було доставлено ще й медикаменти на Донеччину.

Поїздка виявилася не простою, бо ворожі обстріли не припинялися, але все ж таки доставили довгоочікувану допомогу на передову.

Ми щиро віримо, що війна скоро закінчиться. І закінчиться вона неодмінно нашою перемогою. У цей важкий і буремний час Україна та увесь світ є підтримкою армії й населення, яке постраждало від військових дій.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору необхідних речей та підтримки українських військовослужбовців на передовій.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Тільки разом – ми сила!

163
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.