Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Черговий привід пишатися!

Черговий привід пишатися!

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва організував і провів обласний дистанційний огляд-конкурс народних звичаїв та обрядів «Стелися, барвінку!». Мета конкурсу полягала у тому, щоб:

  • відродити та зберегти звичаї, традиції та обряди, що побутують на Хмельниччині;
  • підтримати і пропагувати багатонаціональні культурні здобутки рідного краю;
  • зберегти мову, культуру національних меншин, які мешкають на території Хмельницької області, та ознайомити з етнічною культурою, звичаями і традиціями краю;
  • формувати почуття патріотизму;
  • зберегти і розвивати культуру народу.

Наразі це дуже важливо, особливо коли окупант намагається будь-якою ціною знищити нашу історію, культуру, мову… А тому кожен українець, мешканець своєї громади повинен завжди пам’ятати звідки він родом, де його коріння і добре знати історію свого народу, його звичаї, його обряди. Величезний скарб звичаїв та обрядів України, зокрема своєї громади, ми отримали у спадок від наших пращурів і зобов’язані зберегти його і, нічого не втративши, передати нашим нащадкам, щоб зберегти свою генетичну пам’ять.

До участі в обласному огляді-конкурсі народних звичаїв та обрядів «Стелися барвінку» було заявлено 30 учасників. Представники Ізяславщини також взяли участь у цьому конкурсі.

Справедливу перемогу в обласному огляді-конкурсі здобув Радошівський сільський будинок культури (керівник — Вікторія Лагута), а Лютарський сільський будинок культури та Мокрецький сільський клуб (керівники — Тетяна Франковська та Володимир Музичук) посіли почесне ІІІ місце.

181
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.