Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Чергова капеланська та волонтерська поїздка на схід України

Чергова капеланська та волонтерська поїздка на схід України

Чергова капеланська та волонтерська поїздка на схід України

Минулого тижня, з благословення високопреосвященного Антонія, митрополита Хмельницького і Кам'янець-Подільського Української Православної Церкви Київський патріархат, із душпастирською місією було здійснено чергову поїздку в зону АТО капеланів: о.Володимира Ковальчука (Ізяславське благочиння), о.Степана Малькута та о.Володимира Шершуна (Чемеровецьке благочиння), о.Володимира Соболя (м.Київ).

Отці-капелани здійснили поїздку, щоб підтримати воїнів духовно і матеріально. Духовною підтримкою були богослужіння та бесіди з бійцями, матеріальною – передали в подарунок захисникам свободи, незалежності та територіальної цілісності нашої держави все, що змогли зібрати. Наш Ізяславський район, як завжди взяв активну участь. Зусиллями колективів та учнів загальноосвітніх закладів міста та району, колективів підприємств, установ та організацій району, підприємців, сільськогосподарських підприємств, релігійних громад, було зібрано: близько 1000 мішків для будівництва укріплень, які врятують не одне життя бійцям; більше 1000 пар теплих шкарпеток, рукавиці та шапки, якіїх зігріють у люті морози; 20 відер вареників, які нагадали їм домашню атмосферу; продукти та смаколики; засоби гігієни, теплі речі та багато іншого.

Отці-капелани із духовною та волонтерською місією побували у підрозділах, розташованих в районі Світлодарської дуги, у селищі Луганське, місті Авдіївка — це всі ті місця, де всі ці речі є необхідними. Вдячності бійців не було меж.

Учасники поїздки передають усім, хто долучився до організації поїздки, слова вдячності наших вояків.

Від організаторів поїздки щира подяка усім, хто був на святковому концерті до Дня захисника України (відбувся 13 жовтня п.р. в м.Ізяслав, під час якого було зібрано 2753 гривень і на ці кошти закуплено 800 мішків). Також висловлюється подяка відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації, його нинішньому начальнику Валентині Пилипчук та її попередниці Наталії Кирилюк, які зорганізували активну волонтерську роботу в закладах освіти району, залучивши до волонтерства працівників шкіл, учнів та батьків. Щира подяка висловлюється керівникам та колективам: Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука, Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. № 4 ім.В.Кобернюка, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія», Ізяславського НВО «ЗОШ І ст. – дитячий садок №6», Ізяславського НВО «ЗОШ І ст. – дитячий садок №7», Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Двірецької ЗОШ І-ІІ ст., Великорадогощанської ЗОШ І-ІІ ст., Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст., Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст., Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст., Борисівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок, Христівської ЗОШ І-ІІІ ст., Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст., М'якотівської ЗОШ І-ІІ ст., Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ст. — за мішки, теплі речі, шкарпетки, рукавиці, засоби гігієни, кошти на дизпаливо та інше; директору Плужненського професійного аграрного ліцею Михайлу Лісовському, працівникам та учням закладу — за виготовлені ними вареники і теплі речі, директору СГ ТОВ «Агрос-Віста» Івану Федорчуку та директору КП «Ізяславтепломережа» Богдану Коцюбинському — за дизпаливо, директору ПрАТ «Ізяславський хлібозавод» Олені Данієвій та колективу підприємства — за сухарі, чай, каву, дирекції ПП «Ізяславмолпродукт» — за масло; приватним підприємцям: с.Сахнівці Михайлу Кухару — риба, Ігорю Буняку – мішки, Олексію Самосюку – одноразовий посуд, працівникам «офіцерської їдальні» — пиріжки; керівництву Ізяславської виправної колонії № 31 — продукти; священикам та релігійним громадам УПЦ Київського патріархату Ізяславського благочиння, районному військовому комісару Сергію Царуку за надані о.Володимиру Ковальчуку бронежилет та шолом, які захищали його під час перебування у зоні АТО.

Подяка усім, хто підтримує воїнів добрим словом та молитвою, усім, кого можливо згадали, але Бог знає діла кожного і за це віддячить сторицею. Нехай Господь Бог захистить усіх нас від ворога і дасть довгоочікуване визволення.

Разом до перемоги!

За матеріалами Ізяславського благочиння Хмельницької єпархії УПЦ КП

108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.