Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Через вторгнення російських окупантів в Україні загинули 143 дитини - Генеральна прокуратура

Через вторгнення російських окупантів в Україні загинули 143 дитини - Генеральна прокуратура

Ці дані не є остаточними, оскільки відсутня можливість огляду місць обстрілів в районах активних бойових дій.

За місяць збройної агресії російської федерації в Україні загинули 143 дитини та поранені 216 дітей. Про це повідомляють в Офісі Генерального прокурора України.

«Найбільше постраждало дітей у Київській області — 67, Харківській — 49, Донецькій — 53, Чернігівській — 38, Миколаївський — 30, Луганській — 27, Запорізькій — 21, Херсонській — 24, столиці — 16, Житомирській — 15 та Сумській — 14 областях», — зазначають ювенальні прокурори.

Лише вчора, 27 березня, військовослужбовцями збройних сил російської федерації було обстріляно села Ізюмського району Харківської області. Внаслідок обстрілів загинулио 3 дитини та одна отримала поранення. Через обстріл окупантами Луганщини двоє дітей отримали поранення.

Також 27 березня внаслідок обстрілу ворогом селища у Фастівському районі Київської області була поранена дитина. В Херсонській області в лікарні помер 15–річний хлопець від поранень, які він отримав внаслідок артилерійського обстрілу.

В Сумській області 27 березня військовий транспортний засіб рф здійснив наїзд на родину, яка йшла по дорозі, внаслідок чого 15-річний підліток отримав травми, а його батько помер у лікарні.

В Офісі Генпрокурора також додають, що через бомбардування та обстріли пошкоджено 733 заклади освіти, 74 з них зруйновано повністю. Найгірша ситуація у Донецькій, Харківській, Миколаївській, Сумській, Київській, Херсонській, Чернігівській областях та місті Київ.

Ці дані не є остаточними, оскільки відсутня можливість огляду місць обстрілів в районах активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.

Сайт "Є"

59
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.