Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Через Ізяславський ЦНАП можна оформити дозвіл на рух великогабаритних авто і небезпечних вантажів

Через Ізяславський ЦНАП можна оформити дозвіл на рух великогабаритних авто і небезпечних вантажів

Минулої п'ятниці відбулась робоча нарада в центрі з надання адміністративних послуг при райдержадміністрації із його працівниками. Дане зібрання провів перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

Для сільськогосподарських товаровиробників наступив важливий період – збирання врожаю. Разом з тим вони повинні забезпечувати дотримання законодавчих норм в частині не перевантаження транспорту, та під час обприскування полів хімічними препаратами. Що стосується використання перевантаженого транспорту, то такі дії руйнують дороги, які зараз Ізяславщина активно ремонтує.

З вересня 2017 року перелік адміністративних послуг, які можна замовити в Ізяславському центрі з надання адміністративних послуг, доповнено послугами із здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів, а саме надання: дозволу на участь у дорожньому русі транспортного засобу, вагові та габаритні параметри якого перевищують нормативні, а також погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів. Суб'єктом надання цих послуг є Управління патрульної поліції в Хмельницькій області Департаменту патрульної поліції. Важливо, що отримати дозвіл можуть громадяни незалежно від місця проживання чи реєстрації у прискореному режимі. Вартість послуги — 95 гривень за один дозвіл.

Завдяки таким дієвим дозвільним документам, є можливість зберегти автомобільні дороги загального користування, особливо нещодавно відремонтовані, а також запобігти катастрофічним наслідкам під час перевезення небезпечних вантажів по місту.

З метою вжиття вищезгаданих дієвих заходів в районі, першим заступником голови райдержадміністрації у ході робочої наради було наголошено працівникам центру знадання адміністративних послуг про покращення роботи центру в цьому напрямку, а саме посилення поінформованості серед агрохолдингів та сільгоспкомпаній про дані дозвільні документи.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

99
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.