Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Будинок творчості дітей та юнацтва розпочав новий творчий сезон

Будинок творчості дітей та юнацтва розпочав новий творчий сезон

15 вересня гостинно відкрив свої двері для нового 2017/2018 навчального року Ізяславський районний будинок творчості дітей та юнацтва «Веселка» дляусіх дітей, які бажають творити, майструвати, пізнавати світ, дружити та радіти дитинству. У цей день, хто прийшов до закладу вперше, поводився трохи боязко – нове завжди викликає острах, а досвідчені вихованці раділи зустрічі зі старими друзями, згадували набуті навички за минулі роки, а також зав'язували нові знайомства.


Урочиста яскрава подія розпочалась з холу, де було розгорнуто виставку дивовижних робіт гуртківців декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва під назвою «Творчість дитяча не має меж».

А також для всіх присутніх гостинно розчинились двері великої концертної зали, в якому розпочалося велике святкове дійство. Глядачів із початком нового начального року привітала заступник директора Будинку творчості Тетяна Лех, побажавши всім творчого натхнення у досягненні нових горизонтів творчості. А вокальні колективи закладу продемонстрували присутнім свої незабутні номери.


Під час свята було урочисто представлено для тих, хто бажає влитися у велику творчу сім'ю,ціле гроно талановитих педагогів, які з року в рік успішно навчають своїх вихованців кожен своєму мистецтву.

Районний будинок творчості дітей та юнацтва вносить і свій посильний внесок у справу освіти дітей, розвиваючи їхні таланти, допомагаючи їм опановувати багатогранний світ культури і мистецтв. Адже районний будинок творчості – це Центр творчості юних. Це цілий світ – багатогранний, яскравий, наповнений звуками і фарбами, спілкуванням, натхненням і творчим пошуком.

Після завершення свята діти, батьки, гості поспілкувалися із керівниками гуртків, які розповіли про плани на майбутнє, про організацію проведення занять, тощо.


За матеріалами Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва

144
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.