Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Будівництво храму продовжується

Будівництво храму продовжується

Будівництво храму продовжується

Чотири роки поспіль наша держава перебуває у стані неоголошеної війни. Кожного дня віддають свої життя кращі сини та дочки України за її незалежність. За цей час людинавчились цінувати свої національні традиції, мову, державні символи. У такі важкі часи, коли здається немає надії ні на кого, люди ідуть за допомогою до Бога, відвідуючи храми Божі.

Останнім часом спостерігається тенденція розбудови Української Православної Церкви Київського патріархату, адже все більше і більше людей хочуть справляти свої релігійні потреби у храмах, які нетільки по назві, а й по духу є українськими. Прикладом цього стало і наше старовинне місто Ізяслав.На даний час у місті діє один такий храм, який знаходиться на околиці і перестав вміщати усіх віруючих. Тому було вирішено побудувати ще один у центрі міста, на історичному місці, де колись знаходився Свято — Миколаївський собор.

За два роки зроблено дуже багато роботи: розібрано старий Будинок культури, побудовано тимчасовий дерев'яний храм, у якому вже проводяться богослужіння та здійснюються треби. Минулого року напередодні свята Святителя Миколая чудотворця цей храм був освячений Митрополитом Хмельницьким та Кам'янець – Подільським Антонієм, і було закладеноперший каміньпідбудівництвоСвято – Миколаївського собору.

На даний час самій громаді будівництво такого величного храму не під силу, але завдяки меценатам, сільськогосподарським підприємствам, підприємствам міста та району, приватним підприємцям, за невеликий час вже закладено фундамент. Для нашоїгромади це велике благо, і тому хочемо висловити велику вдячність усім, хто долучився до цієї благої справи.Найперше дякуємо голові Ізяславської РДА Яцкову Борису Олександровичу та його родині. Адже саме він був ініціатором будівництва, за кошти його родини було викуплено приміщення старого Будинку культури, частково відремонтоване одне його крило для подальшого використання, придбано близько 300 тис. цегли для зведення стін храму. Саме за сприяння Бориса Олександровича споруджено фундамент. Також щиро вдячні всьомукерівництву та трудовому колективу «Ізяславського райагробуду», які взялись за будівництво, залишивши свої нагальні справи. Виносимо вдячність за благодійні допомоги: керівництву Агрохолдингу «МРІЯ», генеральному директору групи компаній «ВІТАГРО» Лабазюку П.П., директору ТОВ «АПК КОЛОС–АГРО» Данканичу І.М., директору «ІЗЯСЛАВТРАНС-БУД» Гасюку Ю.В., директору «АГРОС–ВІСТА» Федорчуку І.Б., директору «Ізяславтепломережа» Коцюбинському Б.В. та трудовому колективу, директору Чубію В.В. та трудовому колективу, директору ПАЛ Лісовському М.І., директору «Ізяславського держлісгоспу» Курельчуку П.М., директору «Арта–Агро» Павлюку П.М., Домбровському Р.О., підприємцям: Костю Р.М., Кондратюку І.Д., Трубаю О.М., працівникам магазину «Молоток», районній та міській радам та усім людям, які, хто коштами, хто працею, хто просто — добрим словом підтримує цю добру справу. Віримо у те, що в скорому часі ще одна святиня засяє золотими куполами і стане окрасою нашого міста. А ми такими справами залишимо слід в його історії.

Нехай благословення Господне буде з усіма вами.

З повагою: настоятель храму

Митр. протоієрей Володимир Ковальчук

та уся громада храму Свят. Миколая Чудотворця

м. Ізяслава

Української Православної Церкви Київського патріархату

76
RSS
Гость
21:54
Від усього серця, дякуємо всім не байдужим, доброзичливим, без корисним! Зичимо всім ВАМ, невичерпної енергії, нових звершень і досягнень, здійснення всіх планів та задумів. Сподіваємося на подальшу плідну спів працю й допомогу. Низький уклін ВАМ, отець ВОЛОДИМИР, безмежна вдячність і шана!!! З великою повагою і вдячністю громада церкви святого ВЕЛИКОМУЧЕНИКА і ЦІЛИТЕЛЯ ПАНТЕЛЕЙМОНА м. Ізяслав.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.