Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Будь толерантним! Будь добрим! Будь здоровим!

Будь толерантним! Будь добрим! Будь здоровим!

«Будь толерантним! Будь добрим! Будь здоровим!»

У рамках районних заходів, які проводяться в ході Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», за дієвої підтримки начальника відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Валентини Пилипчукагітбригада Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1«Шалені діти»6 грудня здійснила черговий культурно-просвітницький тур рядом загальноосвітніх закладів Ізяславського району.Зокрема юніізяславчани відвідали своїх однолітків ізМихлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, БорисівськогоНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» та ПлужненськогоНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія».

Свій виступ учасники агітбригади «Шалені діти» провели під гаслом: «Будь толерантним! Будь добрим! Будь здоровим!». Під час свого виступу діти намагались донести усім присутнім, що саме від них самих залежить їхній добробут, благополуччя, здоров'я. Що саме від їхньої поведінки, ставлення до інших, до самого себе – залежить їхнє майбутнє. Для цього «Шалені діти» — декламували вірші, танцювали, співали, виконували руханки, залучали до всього дійства усіх вчителів і учнів тих закладів, де проводились виступи.

«Ми сподіваємось, що наша акція не залишила байдужими усіх, кого ми відвідали, і що своїм соціально-психологічним проектом ми достукались до усіх дитячих сердець», — наголосили директор Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Тетяна Вітрук та педагог-організатор Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Наталія Притульська. Принагідно хочеться відзначили, що не дивлячись на свою зайнятість, і директор Т.Вітрук і педагог-організатор Н.Притульська також взяли участь культурно-просвітницькому заході та безпосередньовзяли активну участь у підготовці та проведенні заходу.

У кожному закладі освіти агітбригаду «Шалені діти» Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. зустрічали щирими оплесками, дружньою підтримкою та ціпким спілкуванням.

За матеріалами Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.