Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Будь сучасним – читай українське!

Будь сучасним – читай українське!

Будь сучасним – читай українське!

22 березня усі бажаючі мали можливість взяти участь у молодіжному читацькому форумі на тему: «Будь сучасним – читай українське», що проходив в Ізяславській центральній районній бібліотеці.

Розпочався форум виступом бібліотекаря юнацького абонементу, в якому вона зазначила, що основним завданням цьогорічного форуму є не лише залучення молоді до невичерпних джерел знань, а й перетворення бібліотеки в справжній храм книги, в якому кожен читач відчує себе бажаним гостем.

Наших місцевих письменників та їх твори представила бібліограф центральної районної бібліотеки Тетяна Гайдашук, а також ознайомила присутніх з книгами поетів-початківців – молодих талантів, учасників клубу «Первоцвіт», який діє при юнацькому абонементі.

Родзинкою зібрання стала зустріч з поетесою Оксаною Загаєвською. Щирі, написані від душі рядки, лунали з уст поетеси. Вона представила юним читачам свої книги, яких у творчому доробку має сім. Усі присутні взяли участь у вікторині, яку провела О.Загаєвська. Всім учасникам форуму поетеса подаруваласвою нову книгу «Теорема кохання».

У кінці заходу учні 10 класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 взяли участь у флеш-мобі «Будь сучасним – читай українське».

За матеріалами Ізяславської центральної районної бібліотеки

104
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.