Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Бронзові призери Всеукраїнського турніру з футболу!

24 вересня на спортивній базі ДЮКФП м.Новоград-Волинськийпроходив традиційний Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з футболу на призи «Валентин збирає друзів» серед юнаків 2010 р.н. пам’яті Валентина Пашковського.

У цьому турнірі взяли участь чотири команди: м.Новоград-Волинський, м.Ізяслав, м.Житомир, м.Коростень.

Команду Ізяславської ДЮСШ представляли вихованці під керівництвом тренера – викладача Бойчука Миколи Івановича.

Наші юні футболісти показали чудову майстерність, техніку гри, виявили свій спортивний характер, наполегливість та жагу до перемоги.

У результаті вихованці Ізяславської ДЮСШ посіли ІІІ місце, ІІ місце – посіла команда з м.Коростень, перемогу здобули спортсмени з Житомира.

Після закінчення фінальної гри відбулося урочисте закриття турніру. Усіх призерів змагань нагородили грамотами, медалями та кубками.