Стоматологія
Друк на футболках і чашках

БРАКОНЄРСЬКИЙ ВИЛОВ РИБИ НЕДИВЛЯЧИСЬ НА ВСІ ЗАБОРОНИ!

БРАКОНЄРСЬКИЙ ВИЛОВ РИБИ НЕДИВЛЯЧИСЬ НА ВСІ ЗАБОРОНИ!

БРАКОНЄРСЬКИЙ ВИЛОВ РИБИ НЕДИВЛЯЧИСЬ НА ВСІ ЗАБОРОНИ!

Україна споконвіку славилася не тільки родючими чорноземами, а й багатими на різноманітну живність річками. Наразі простим любителям-рибалкам «полювати» на водних плесах можна тільки з вудочками і в спеціально відведених місцях. Все це пов'язано з проведенням спеціальної операції під назвою «Нерест».

Але надивлялись на всі заборони, які неодноразово опубліковувалися в засобах масової інформації повсякчас знаходяться спритники, які намагаються отримати прибуток в обхід закону і своїми діями шкодять не тільки екології, але й самі собі.

Тривалі відпрацювання дають свої результати. Не дивлячись на попередження, знаходяться умільці, які виловлюють рибу в великих кількостях і на сіті. Під час операції «Нерест» працівниками Ізяславського відділення поліції було виявлено декілька осіб які займалися незаконним виловом риби, знаряддя вилову та рибу було вилучено у встановленому порядку, до даних осіб застосовані штрафні санкції і вони понесуть відповідальність відповідно до закону.

Так, в с. Мислятин Ізяславського району дільничні офіцери поліції виявили браконьєра, який здійснював вилов риби забороненим способом — закинувши сіті та все заради зовсім не багатого улову – зловив він тільки 4 рибини. У горе – браконьєра вилучено 4 карасі та сітку вічком 3 х 3 сантиметри, довжиною 70 метрів. Матеріали про вказане правопорушення направлено до Ізяславської організації УТМР для складання протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадуємо про такі строки заборони:

— на всіх водосховищах – з 1 квітня до 10 червня включно 2017 року;

— на всіх інших річках у корінних водах – з 1 квітня до 20 травня включно, а в придаткових з 01 квітня по 30 червня (включно);

У період весняно-літньої заборони дозволяється любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега на спеціально визначених місцях.

За порушення правил рибальства – статтею 85 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність: попередження або накладення штрафу на громадян від 34 до 170 гривень, на посадових осіб – від 170 до 510 гривень. Якщо незаконне заняття рибним промислом заподіяло істотну шкоду – передбачена кримінальна відповідальність за ст. 249 ККУ у вигляді штрафу 1700 гривень або обмеження волі на строк до 3-х років із конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього збутого.

Шановні громадяни! Для підвищення рибопродуктивності природних водоймищ, закликаємо взяти участь у збереженні рибних запасів у нерестовий період, не здійснювати протиправних дій і своєчасно повідомляти до поліції про осіб, які займаються браконьєрством, незаконною торгівлею водними живими ресурсами.

183
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.