Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Борис Яцков: Сприяння, допомогу та співпрацю з бізнесом вважаю одним із основних завдань

Борис Яцков: Сприяння, допомогу та співпрацю з бізнесом вважаю одним із основних завдань

7 вересня в приміщенні Ізяславського районного будинку культури голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков провів зустріч із підприємцями Ізяславського району. У ході зібрання було проведено роз'яснення державної політики у сферах оподаткування, легалізації трудових відносин, дотримання законності та правопорядку, додержання прав і свобод громадян та інше. Також у ході спілкування учасники зустрічі мали змогу обговорити цілу низку питань, що хвилюють сьогодні представників бізнесу, напрацювати нові шляхи та ідеї для подальшої плідної співпраці з владою району.

Як зазначив Борис Яцков, він вбачає великий потенціал у проведенні такого діалогу із суб'єктами господарювання району, адже це дає можливість оперативно вирішувати проблеми, що виникають, а також допомагати у реалізації тих проектів, що дозволять Ізяславщині виходити на якісно новий рівень економічного розвитку.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук у ході зібрання зробив короткий екскурс з історії становлення, розвитку підприємництва та про його роль в суспільному та економічному житті району.

Перед учасниками зібрання виступили та відповіли на поставлені питання: начальник управління промисловості департаменту економіки обласної державної адміністрації Анатолій Польовик, в.о. начальника відділу захисту прав споживачів управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій областіТетяна Левкун, представник управління Держпраці в Хмельницькій області Надія Данчевська, начальник управління соціального захисту населеннярайдержадміністрації Олег Ткаченко, начальник Ізяславського відділення Славутської ОДПІ Віталій Мартинюк, начальник превенції Ізяславського відділення поліції Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області Олександр Кашевар, заступник директора Ізяславського районного центру зайнятості Ольга Архипюк, директор ДП «Ізяславське лісове господарство» Петро Курельчук, голова районної асоціації підприємців Анатолій Побережний.

Під час зустрічі учасники обговорили окремі питання діяльності бізнесу як безпосередньо в районі, так і в державі в цілому. Зокрема, торкнулись проблем нестачі кваліфікованих кадрів, спричиненої відтоком їх за кордон, малої заробітної плати в багатьох галузях, низького рівня ефективності управління ресурсами, недобросовісної конкуренції та необхідності розробки моделі економічного розвитку нашого краю, тощо.

Борис Олександрович також зазначив: «Я буду звертатися до вас як представників бізнесу, щоб ви спрямовували кошти на підвищення заробітних плат, виводили з „тіні“ своїх працівників, припиняли виплату заробітної плати „у конвертах“. Ви маєте розуміти, що сьогодні, в умовах децентралізації, саме податки з доходів фізичних осіб наповнюють місцеві бюджети, тобто відбувається розвиток території».

«До мене часто звертаються чимало людей із різноманітними питаннями, і я намагаюся жодне не залишати поза увагою. Тим більше я вважаю своїм обов'язком дослухатися до суб'єктів підприємницької діяльності району, які сьогодні створюють робочі місця та наповнюють наші бюджети. Буду сприяти, співпрацювати та допомагати,» – наголосив Борис Яцков.

Також до присутніх на форумі звернувся із словом подяки благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук.

Підсумовуючи зустріч, голова райдержадміністрації ще раз запевнив присутніх у тому, що обласна влада відкрита для нових ідей та надаватиме усіляке сприяння тим починанням, що дадуть змогу комплексно розвивати економіку Ізяславщини.

За завершення офіційної частини зустрічі Борис Яцков вручив групі представників бізнесу відзнаки обласної ради, районної ради та районної державної адміністрації.

У подяку за сумлінну працю аматори сцени Ізяславщини подарували присутнім невелику концертну програму.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами відділу економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.