Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Борис Яцков подарував свято-Миколаївському храмуУПЦ КП ікону її небесного покровителя

Борис Яцков подарував свято-Миколаївському храмуУПЦ КП ікону її небесного покровителя

У переддень Великодня голова районної державної адміністрації Борис Яцков подарував свято-Миколаївському храмуУПЦ КП ікону її небесного покровителя

Поміж великої кількості святих, що їх пам'ять відзначаємо в нашому церковному році, на осібну увагу заслуговує святий Миколай, прозваний Чудотворцем.

У нашому народі цей святий почитається по-особливому, бо ж не було в минулому такої хати, де б не було ікони Святого Миколая. Майже на кожному іконостасі можна зустріти його образ.

І хоч по смерті його минуло вже понад півтори тисячі літ, а все ж живе святий Миколай у серцях мільйонів людей теплою іскринкою і милим дитячим спогадом.

7 квітня, у свято Благовіщеня Пресвятої Богородиці голова районної державної адміністрації Борис Яцков був присутній на божественній літургії у свято-Миколаївському храмі міста Ізяслав Української Православної Церкви Київський патріархат.

По завершенні богослужіння Борис Олександрович передав настоятелю храму митрофорному протоієрею о. Володимиру (Ковальчуку) у дар храму ікону святого Миколая, архієпископа Мир Лікійського чудотворця, яка була ним придбана у соборі Святого Петра в Римі (Італія), де він нещодавно побував. Б.Яцков привітав отця-настоятеля та прихожан храму із святом Благовіщеня та прийдешнім святом Світлого Христового Воскресіння.

У своєму подячному слові отець Володимир наголосив, що образи святого Миколая займають особливе місце у пошануванні святих ікон. По почитанню їм належить друге місце, одразу після Діви Марії. Деякі із них уславилися чудами. «Святий Миколай допомагає нам у кожній потребі. На хвалитних стихирах він згадується як рятівник, заступник, потішитель. У своєму заступництві він могутній перед Богом. Він у кожному ближньому бачив самого Ісуса, тому якнайскоріше відкликався на прохання помочі. Святе Євангелія каже, що на страшному суді Господь Бог судитиме нас за діла любові й милосердя. Про це запевняє нас сам Ісус Христос: "Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному із моїх братів найменших — ви мені зробили" (Матф. 25,40)», — наголосив священик.

Отець Володимир освятив подарований храму керівником району образ святого Миколая та відслужив короткий молебень.

.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

9
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.