Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Благодійний фонд "Краще життя" провів інформаційно-просвітницьку програму «Здорова нація»

Благодійний фонд "Краще життя" провів інформаційно-просвітницьку програму «Здорова нація»

На Ізяславщині благодійний фонд «Краще життя» провів інформаційно-просвітницьку програму «Здорова нація» (ФОТО)

13 квітня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» представниками Всеукраїнського благодійного фонду «Краще життя» для всіх бажаючих було проведено інформаційно-просвітницьку програму «Здорова нація». Її мета: поширення інформації про здоровий спосіб життя, відтворення, зміцнення та покращення здоров'я наших краян. Програма «Здорова нація» реалізується у двох таких умовних напрямках: пропаганда здорового способу життя та сприяння індивідумам у застосуванні навичок втілення його на практиці.

«Ми поставили перед собою доволі високі цілі, -зазначили організатори заходу на Ізяславщині, — привернути увагу людей до питань здоров'я, надати якомога ширшу інформацію про стан їх особистого здоров'я, заохотити до зміни способу життя...».

Відвідувачі мали можливість ознайомитися із стендами та плакатами, що розповідають про вісім законів здоров'я: збалансоване харчування, чиста вода, фізичні вправи, сонячне світло, свіже повітря, повноцінний відпочинок, стримання, душевний спокій.

Інструктори здорового способу життя, не лише широко інформували відвідувачів про методи та шляхи оздоровлення, але й проводили обстеження пацієнтів, вимірювали артеріальний тиск, консультували з проведення різнопланових масажів, радили, як використовувати природні засоби лікування та запобігання різних недуг.

Крім того, відвідувачі могли не лише продегустувати продукти здорового харчування, а й придбати їх.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

93
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.