Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Благодійники з Великобританії надали допомогу районній лікарі

Благодійники з Великобританії надали допомогу районній лікарі

Радісна подія відбулася нещодавно в Ізяславській центральній районній лікарні. Напередодні свята Покрови дитяче відділення медичного закладу отримало три нові сучасні лікувальні прилади: інгалятор, пульсоксиметр та апарат для гальванізації й електрофорезу.

Вважаємо нормальним і буденним явищем регулярне придбання лікувальними закладами нового обладнання за бюджетні кошти. У таких випадках про нього, як правило, не повідомляють ЗМІ. Але цього разу в Ізяславі трапилася неординарна подія. Прилади, вартістю майже 25 тис. грн… (сума більша за 1 тис. дол. США) були куплені не за бюджетні гроші. Навіть не коштом котрогось з багатих кандидатів у депутати, які люблять таким способом завойовувати прихильність населення перед виборами.

Новітні ефективні прилади з'явилися в центральній районній лікарні завдяки фінансовій допомозі іноземного благодійника. Ним став міжнародний фонд «Нью Бегіннінс» («Нові починання»), заснований Патрисією Гаррісон, громадянкою Великобританії, великим другом українських дітей.

Звідки Патрисія Гаррісон дізналася про Ізяслав, про потреби районної лікарні, чому вирішила надати нам фінансову допомогу? Все почалося з того, що уродженець Тернавки Анатолій Ковальчук, перебуваючи на малій батьківщині, поділився із Тернавським сільським головою Василем Мельником інформацією про знайомство із панні Гаррісон і плідну взаємодію з фондом «Нью Бегіннінс» в часи його праці на посаді заступника голови Бориспільської райдержадміністрації. Тоді завдяки фінансовій допомозі британських благодійників було зроблено дуже багато добрих справ для дитячого відділення Бориспільської центральної районної лікарні і реабілітаційного закладу для дітей-інвалідів.

З ініціативи Тернавського сільського голови відбулася зустріч з головним лікарем Ізяславської центральної районної лікарні Олександром Агапієм, який розповів про першочергові потреби дитячого відділення Ізяславської центральної районної лікарні. Відразу ж був надісланий лист до Фонду з проханням розглянути можливість надання благодійної допомоги для придбання лікувальних приладів. Згодом надійшла позитивна відповідь, а через деякий час — повідомлення про обсяг наданих коштів.

У символічній передачі центральній районній лікарні придбаної апаратури взяли участь всі причетні до благодійної акції, названі вище особи, а також голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель. Медичний персонал висловив щиру подяку Патрисії Гаррісон за її невтомну діяльність. Про це британська благодійниця вже дізналася з листа колективу Ізяславської центральної районної лікарні до неї.

Зароджується сподівання, що матеріальна допомога, отримана для придбання високоефективного лікувального обладнання, — не одноразова акція, а початок тривалої співпраці Ізяславської центральної районної лікарні і фонду «Нью Бегіннінс».

Також сподіваємося, що наші небідні земляки також поцікавляться проблемами лікувальних закладів Ізяславщини і почнуть регулярно надавати їм посильну фінансову допомогу.

За матеріалами Ізяславської центральної районної лікарні

146
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.