Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Білий Дім вшановує пам'ять жертв Голодомору в Україні

Білий Дім вшановує пам'ять жертв Голодомору в Україні

Білий Дім вшановує пам'ять жертв Голодоморув Україні

Американський народ шанує пам'ять жертв загиблих під час Голодомору в Україні 1932-33 рр. та не полишає прагнень підтримати українців у продовженні їх боротьби на захист цілісності країни та демократії

Про це йдеться в заяві прес-секретаря Білого Дому, поширеній на сайті www.whitehouse.gov з нагоди річниці страшної трагедії в Україні

«Сполучені Штати цього місяця приєднуються до солідарності з українським народом, яку висловлює весь світ у пам'ять про жертв Голодомору – однієї з найстрашніших трагедій, спричинених людьми, в сучасній історії», — наголошується в заяві.

Як тоді, так і знову, українці довели світові, що людський дух неможливо приборкати. «Навіть у найважчі часи український народ з гідністю продовжував свою боротьбу за мир, свободу й демократію»,- йдеться в документі. Сьогодні, коли Україна зіткнулась з новими загрозами цим важливим цінностям, «американці стоять разом з українцями в їх мужній боротьбі на захист своєї території та демократії».

Українсько-американське співтовариство, а також друзі українського народу докладають всіх зусиль, щоб «пам'ять про тих, хто постраждав у роки Голодомору, жила», в той час як людство не полишає прагнень побудувати кращий, більш вільний і більш справедливий світ, наголошується у заяві.

За матеріалами сайту Білого Дому www.whitehouse.gov

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.