Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Більше тисячі медиків Хмельниччини інфікувалися Covid-19

Більше тисячі медиків Хмельниччини інфікувалися Covid-19

Про це повідомили під час засідання комісії ТЕБ і НС.

Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося вчора, 10 листопада, повідомляє  Хмельницька ОДА. Під час засідання перший заступник начальника управління Держпраці у Хмельницькій області Олександр Логвін повідомив про стан інфікування медичних працівників на COVID-19 в області та хід проведення розслідувань по цим випадкам.

«Станом на 10 листопада до управління надійшло 1 202 повідомлення про гостре професійне захворювання СОVID-19. Із них 8 – зі смертельним наслідком: КНП «Хмельницька обласна лікарня», КНП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги», Білогірська, Теофіпольська, Кам’янець-Подільська та Хмельницька ЦРЛ», – повідомив Олександр Логвін.

За його словами, 219 розслідувань випадків гострого професійного захворювання СОVID-19 вже завершено. В результаті – 101 випадок захворювання визнано таким, що не пов’язано із виробництвом, в тому числі і 2 випадки із смертельним наслідком, а решта 118 випадків гострого професійного захворювання СОVID-19 – пов’язані із виробництвом. На сьогодні працює 6 спеціальних комісій по розслідуванню смертельних випадків серед медичних працівників.

Сайт "Є"

127
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.