Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Біль крізь роки ятрить душу: ​жителі Клубівки вшанували пам'ять загиблих земляків-односельчан

Біль крізь роки ятрить душу: ​жителі Клубівки вшанували пам'ять загиблих земляків-односельчан

26 листопада в селі Клубівка відбулась церемонія освячення новозбудованих пам'ятних знаків загиблим односельчанам в різні лихоліття ХХ століття: пам'ятного знаку жертвам голодоморів, пам'ятного знаку загиблим в роки Другої світової війни односельчанам, пам'ятника на братській могилі жителів села, що були спалені нацистськими загарбниками на залізничній станції Клубівка 24 лютого 1944 року.

Нові пам'ятні знаки було споруджено за кошти Клубівської сільської ради. На ці роботи із місцевого бюджету було виділено 90 тисяч гривень.

За меморіальний захід прибули: Клубівський сільський голова Володимир Юзина, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Віктор Кучерук, директор Клубівського ліцею імені Олега Довгого Роман Шелепнюк із делегацєю закладу, працівники закладів культури села, прихожани сільського храму святих Кузьми та Дем'яна Православної Церкви України, жителі села.

Чин освячення здійснили благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України митрофорний протоієрей о. Вролодимир Ковальчук та настоятель сільського храму митрофорний протоієрей о. Миколай Назарчук. Також всечесними отцями було відслужено заупокійну літію за жителями села Клубівка — жертвами голодоморів та війни.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

100
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.