Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Бережуть пам'ять про свого товариша

Бережуть пам'ять про свого товариша

11 жовтня захиснику України, спортсмену, вірному товаришу, нашому земляку Василю Кобернюку виповнилося б 35 років. Але війна, що вже п'ятий рік триває на Сході держави, у 2014 році обірвала його молоде життя. У вічній скорботі залишилися його мати, рідні, близькі та друзі. Але пам'ять про гарну людину повік залишиться у серцях всіх, хто його знав і завжди пам'ятає. У день народження Василя керівники району та міста, рідні і близькі відвідали його могилу та вшанували пам'ять загиблого воїна хвилиною мовчання і поклали до місця поховання квіти. А 14 жовтня, у День захисника, традиційно, вже п'ятий рік поспіль на стадіоні ДЮСШ відбувся футбольний турнір на кубок Василя Кобернюка.

Цьогоріч у турнірі взяли участь 6 команд: об'єднана команда виправних колоній «Зірка», «Харчомаш» м.Ізяслав, «Камчатка» с.Теліжинці, «Агро-Інвест» с.Ліщани, «Радошівка» с.Радошівка та збірна команда м.Славута. Перед початком турніру до учасників із побажаннями гарно провести день змагань звернувся завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук. Усі присутні перед стартом турніру вшанували пам'ять загиблого воїна та всіх захисників України, що полягли у боях за її незалежність, хвилиною мовчання.

Безпосередньо змагання тривали у два етапи. На першому – команди були розділені на дві групи, у яких визначалися переможці, які вже у фінальній стадії, тобто у заключній грі, боролись за перехідний кубок пам'яті. Впродовж цікавих групових поєдинків гарну гру демонстрували усі команди, але сильнішими виявились у першій групі футболісти команди «Харчомаш», а у другій – спортсмени з Ліщан. Фінальна гра була досить цікавою та захопливою. У першій половині першого тайму дві команди демонстрували рівну гру. Але далі, після першого забитого гола, перевага перейшла на бік команди «Харчомаш», яка й виборола почесний трофей.

У грі за третє місце, яка відбулась між командами Радошівки та збірної команди виправних колоній, сильнішими виявились футболісти з Радошівки.

По завершенню турніру пам'яті відбулось нагородження команд. Цю почесну місію виконав завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук, який вручив призерам грамоти, а для переможців – перехідний кубок та кубок переможців.


За матеріалами Ізяславської районної громадсько-політичної газети «Зоря Надгориння»

67
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.