Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Балансуємо на межі «червоної» зони»: які додаткові обмеження запровадили на Хмельниччині

«Балансуємо на межі «червоної» зони»: які додаткові обмеження запровадили на Хмельниччині

До 12 квітня діятимуть чергові карантинні заборони.

26 березня, відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого члени комісії прийняли рішення про встановлення чергових карантинних обмежень на території області. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Хмельницької ОДА.

Як розповів під час засідання керівник штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з COVID-19, Микола Габрикевич, протягом останнього тижня відмічається різке зростання кількості хворих на коронавірус як в цілому по Україні, так і в області. За його словами, збільшується ріст хворих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, — 320-350 осіб в тиждень. Зростає і показник захворюваності по грипу та ГРВІ – до перевищення епідпорогу залишилося 2% (не має перевищувати 100%). Акцент по захворюваності припадає на людей віком від 30 до 39 років (34,5%).

Члени обласної комісії ТЕБ і НС зазначили, що Хмельниччина «балансує на межі «червоної» зони». Тож, щоб спробувати запобігти повному локдауну, було прийнято рішення запровадити на місцях заходи, які потенційно зможуть стримати область у «помаранчевій» зоні.

За результатами засідання було вирішено з 29 березня до 12 квітня заборонити на території області:

— всі масові заходи (крім тих, які необхідні для роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також офіційних спортивних заходів, які включені до Єдиного календарного плану спортивних заходів України та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів);
— приймання відвідувачів у барах, ресторанах, кафе тощо після 22:00, крім адресної доставки та замовлень на винос;
— роботу закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 22:00 до 6-ої години наступної доби;
— приймання відвідувачів у спортивних залах та фітнес-центрах;
— приймання відвідувачів у закладах культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників;
— відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Також, згідно із протоколом обласної комісії ТЕБ і НС, до 12 квітня цього року керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності мають встановити для працівників режим дистанційної (надомної) роботи.

Виключення: установи та заклади, які надають фінансові, банківські, житлово-комунальні послуги, забезпечують охорону здоров’я, здійснюють продовольче забезпечення, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, забезпечують функціонування інфраструктури, транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури.

Сайт "Є"

230
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.