БАБИН ЯР. ТУТ СТОГНУТЬ ДУШІ НЕВИННО СТРАЧЕНИХ, А ПАМ'ЯТЬ НЕ ВМИРАЄ

БАБИН ЯР. ТУТ СТОГНУТЬ ДУШІ НЕВИННО СТРАЧЕНИХ, А ПАМ'ЯТЬ НЕ ВМИРАЄ
Українська та світова спільнота у вересні 2016 року відзначатиме 75-ту річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян.
29 вересня 2016 року в Клубівській бібліотеці відбулась презентація користувачам виставки однієї книги Анатолія Кузнецова «Бабин Яр». Книга є документальною, написана із спогадів автора, його матері, рідних та друзів. Анатолій Кузнецов народився і виріс в Києві, недалеко від великого яру, назва якого свого часу була відома лише місцевим жителям — Бабин Яр, а згодом став відомий усьому світу. Місце довоєнних дитячих ігор на два з гаком роки перетворилось у заборонену зону, з дротом під високою напругою, з табором, з щитами, на яких було написано, що по всіх, хто наблизиться, буде відкрито вогонь...
Учням Клубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було запропоновано перегляд документального фільму «Бабин Яр». Події, про які школярі дізналися цього дня, — хай жорстока, але правда з нашої історії, яку необхідно знати.
За матеріалами Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст.