Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Аліна Кичата з Ізяслава стала призером ХІІІ фестивалю "Україна в центрі Любліна" (Польща)

Аліна Кичата з Ізяслава стала призером ХІІІ фестивалю "Україна в центрі Любліна" (Польща)

У період із 16 по 21 листопада 2020 року у місті Люблін (Республіка Польща) проходив он-лайн ХІІІ фестиваль «Україна в центрі Любліна».

Цьогорічна програма, яку підготували організатори «України в центрі Любліна», була різнобічною: презентації і вистави, конкурси та ігри для учнів люблінських шкіл, майстер-класи, зустрічі з українськими артистами і письменниками, співи, танці, екскурсії, покази фільмів та навіть спільне готування на кухні.

Фестиваль став досконалою нагодою для зустрічі з українською культурою та українцями. Цьогоріч він мав виразний кримсько-татарський акцент. У період фестивальної програми відбулося 20 подій у 16 локаціях міста – це добрий результат для заходу з 12-річною історією, котрий на початку був елементом презентації української культури в рамках фестивалю «Фольклорні миколайки».

Серед його он-лайн учасників була і представниця міста Ізяслав Аліна Кичата. Вона представила на фестиваль свої вокальні доробки. На фестиваль подавались твори «Та туман яром котиться» (керівник Марія Юзик, концертмейстер Наталія Галімська) та «Блакитний птах» (керівники Володимир Рига та Вікторія Мордач).

За рішенням журі конкурсної програми фестивалю Аліна Кичатазайняла ІІІ місце у номінації «Музика» (дитяча категорія).

Днями, у переддень новорічних свят, із Польщі надійшли диплом призера ХІІІ фестивалю «Україна в центрі Любліна» та пам’ятні подарунки.

Цього року фестиваль відвідало понад 2,5 тисяч осіб. Серед них були мешканці Любліна і туристи, зацікавлені культурними подіями під час відвідин міста. Зараз фестиваль „Україна в центрі Любліна” не тільки представляє українську культуру полякам – він став частиною України для тих українців, які з різних причин перебувають у Польщі.

ХІІІ Фестиваль «Україна в центрі Любліна» відбувся під патронатом Посла України Андрія Дещиці.

Сектор РДА

128
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.