Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Акція "Зробимо наше місто чистим!"

Акція "Зробимо наше місто чистим!"

Щосекунди людство засмічує планету різними відходами, які мають різний період розкладу. Щоб сповільнити процес нагромадження відходів та засмічення нашої планети, треба навчитися правильно сортувати сміття – розділяти відходи на різні елементи залежно від матеріалу виготовлення.

Команда «EcoGuard» Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст… ім… О.Онишука №5, гімназія» продовжує працювати над питаннями збереження довкілля, постійно проводить просвітницьку роботу щодо необхідності роздільного збирання та сортування сміття. У школі встановлено контейнери для роздільного сортування сміття, учасники команди влаштовують тренінги та майстер-класи для учнів, проводять інтерактивні лекції, щоб школярі на практиці побачили, як сортувати сміття за видами матеріалів. Це дає змогу перелаштувати дітей на новий лад та навчити сортувати сміття і жителів нашого міста.

Протягом вересня-жовтня цього року вчителі та учні закладу взяли участь в акції по збору скла, паперу, пластикових пляшок та використаних батарейок «Зробимо наше місто чистим!». Дуже тішить те, що бачимо зацікавленість цією темою не лише вчителів, школярів і їх батьків, а й небайдужих громадян Ізяслава. Серед них — наш колишній учень, на даний час приватний підприємець, Євсєєв Д.І., що радо надав допомогу у транспортуванні зібраних нами відходів. В результаті проведення акції вдалося зібрати кількадесят кілограм пластику та кількасот кілограм макулатури і скла.

Зрозуміло, сміття є частиною нашого життя, його накопичення та вплив на екологію є досить актуальним не лише для нашого міста, країни, а й для планети вцілому. Саме тому Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст… ім… О.Онишука №5, гімназія» продовжуватиме працювати у цьому напрямку, бо ми вважаємо, що привчання дітей змалечку до культури правильного поводження зі сміттям обов’язково дасть позитивний результат у поліпшенні екологічної ситуації в майбутньому. Дякуємо за допомогу усім, хто долучився до акції. Запрошуємо до співпраці небайдужих жителів міста.

За матеріалами відділу освіти РДА

148
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.