Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Акція «Допоможи солдату»

Акція «Допоможи солдату»

Акція «Допоможи солдату»

Волонтерська діяльність є основою побудови та розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей. Участь у волонтерському русі не має релігійних, расових, вікових, гендерних і навіть політичних меж.

Волонтери важливі для кожного суспільства, тому що вони працюють без користі для себе, показуючи цим суспільству, що є ще в житті речі більш цінні, ніж отримання матеріальної нагороди.

У зв'язку із подіями на сході України волонтерство в нашому суспільстві набуває масового поширення. Воно стало частиною світогляду українців. Скільки волонтерів в Україні — порахувати складно. Іноді здається, що вся країна допомагає армії, переселенцям, хворим та пораненим.
Колектив Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» активно долучився до волонтерської справи. У рамках загальношкільної акції
«Допоможи солдату» педагогами та їх вихованцями було зібрано продукти харчування та одяг для захисників України в зоні проведення антитерористичної операціїчерез волонтерів благодійної організації «Фонд Заславщини».

За матеріалами НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія»

140
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.