Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Агенти Змін

Агенти Змін

Агенти Змін

Чотири роки поспіль Школа громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» спільно з Національним центром «Мала академія наук України» розшукують «Агентів змін» – учнів 8-10 класів з усієї України. Метою школи є виховання громадянської свідомої та патріотичної молоді.

Цьогоріч учасникам було запропоновано написати есе на тему «Мій власний Еверест: за що я готовий/готова боротися».

За ініціативою Ізяславського районного наукового товариства МАН України учні шкіл району долучились до 1-го відбіркового етапу Школи. Працюючи над есе, спочатку учні прочитали промову Уінстона Черчіля «Ми будемо боротися на пляжах» та переглянули відео «Радість – це те, що дається з боєм».

На конкурс подали понад 500 есе, конкурс ̶ 11 кандидатів на участь. За результатами відбору на Школу «Агенти змін»-2018, учениця 10 класу Ізяславського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей» ім… О.Кушнірука Лисенко Катерина була визначена однією із 54 учасників.

«Глибокі, несподівані, веселі, тривожні, наповнені енергією та бажанням рухатися далі! Дякуємо всім, хто писав есе – ви нас надихаєте. Бажаємо досягти всіх описаних еверестів!» — прокоментували члени експертної комісії.

Перший етап для нових учасників Школи-2018 розпочався в березні, попереду ще три. Веселе знайомство, прийняття правил групи, аналіз есе, глибокі вправи, лекції та творчі майстерні, і, звичайно, улюблені рухливі ігри! У першій групі Школи Катерина Лисенко була єдиним представником Хмельниччини. Учасники першого етапу тільки ступили на шлях, щоб стати справжніми «агентами змін». Натхнення їм та енергії!

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

130
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.