Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам'ять!»

«Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам'ять!»

«Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам'ять!»

Афганістан… Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років, і яку український народ засудив, як несправедливу й жорстоку. Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, її тінь торкнулась майже кожної української родини, зокрема Ізяславщини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто чекав повернення своїх синів, чоловіків, батьків та друзів.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам'яті тисячі відданих синів і дочок України, котрим судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети з метою врегулювання воєнних конфліктів за межами України.

У рамках відзначення цих подій на Ізяславщині було проведено ряд тематичних заходів.

Зокрема вКлубівській сільській бібліотеці відбулась традиційна зустріч воїнів-афганців, під назвою«Болючий слід Афганської війни».На зустріч були запрошені колишні бійці-інтернаціоналісти: Л.Васильчук, О.Куліченко, Г.Матвійчук, мати воїна-афганця Н.Пічкур. Учні місцевої школи привітали ветеранів зі святом, продекламували вірші, присвячені Афганістану, дарували своїмузичнівітання. А ветерани війни, у свою чергу, розповіли про участь у військових операціях, відповідали на питання школярів. Присутні віддали данину пам'яті всім загиблим воїнам хвилиною мовчання.

Аналогічна зустріч із інтернаціоналістами-односельчанами відбулась у Ліщанській сільській раді, а саме із Люлюком Валерієм та КорицькимАнатолієм, а також із матір´юзагиблого у війніАнатолія Леха НіноюФедотівною. ЛюлюкВалерійМихайловичнещодавноповернувсяіззониантитерористичних операцій на Сході України, дебільшерокуборонив Батьківщину від загарбників. Вітали почесних гостей із28-юрічницеювиведеннявійськзАфганістану, згадувалипротих, хтонеповернувсязвійни. На заході були присутні Ліщанський сільський головаО.Лех, заступникгенеральногодиректораФГ «Агро-Інвест» В.Павлюк, директор ЛіщанськоїЗОШІ-ІІІ ст. Б.Колоднюк, працівникисільськоїрадитамісцевоїшколи.

У Білогородській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено урок-пам´яті під назвою «Афганістан — мій біль, моя пекуча пам'ять».

Подвиг про мужніх воїнів-інтернаціоналістів залишиться в пам'яті українського народу та буде прикладом для молодшого покоління.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

100
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.