Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«А сотню вже зустріло небо…»

«А сотню вже зустріло небо…»

«А сотню вже зустріло небо…»

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності.

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в Мислятинській ЗОШ була проведена лінійка-реквієм, учнями школи і читачами сільської бібліотеки була виготовлена сотня ангелочків, які символізують Небесну Сотню, та зробили із них інсталяцію державного герба. Також, протягом тижня діє тематична виставка «Майдан – дорога до свободи», оформлена бібліотекарями шкільної та сільської бібліотек.

Для учнів 9 класу сільський бібліотекар підготувала презентацію «А сотню вже зустріло небо…», також діти переглянули фільм про Майдан.

Ще в цей день в Мислятинській ЗОШ відбулася зустріч жителів громади з волонтерами з благодійної організації «Фонд Заславщини», громадської організації "Ізяславське козацтво", представниками райвійськкомату, яка була організована Мислятинським сільським головою Гордієнко І.А.

Зустріч розпочалася із молитви за загиблих воїнів та Героїв Небесної Сотні, яку провів настоятель Св. Дмитрівського храму отець Іван Шилюк.

Перед учнями виступили: голова благодійної організації «Фонд Заславщини» Зуєв В.М., волонтер Хмиз С.І., голова спілки ветеранів Афганістану Тележинський В.І., козаки Корінець О.Г., Верболюк О.М. та наші односельчани, учасники АТО Пащук П.М. і Буянський В.

Гості привезли із собою фотовиставку і відеоматеріали та розповіли про роботу волонтерів в зоні АТО, їх допомогу нашим воїнам- землякам.

За матеріалами Мислятинської сільської ради

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.