Стоматологія
Друк на футболках і чашках

80-річнній ювілей МАЙСТРА

80-річнній ювілей МАЙСТРА

28 січня на Ізяславщині урочисто відзначили 80-літній ювілей знаного художника, скульптора, поета, публіциста, почесного жителя міста Ізяслав та Ізяславського району Миколи Івановича Ткачука.

Святкування 80-річного ювілею відбулось у картинній галереї Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею. Урочистості співпали із відкриттям виставки нових робіт ювіляра. На огляд поціновувачів образотворчого мистецтва Микола Іванович представив 32 свої нові роботи, написані протягом 2014-2015 років.

Привітати шанованого ювіляра завітали чимало гостей. Серед нихзаступник голови районної державноїадміністрації Володимир Левченко, керуючий справами районної ради Леся Божко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, делегаціївід мистецьких закладів та закладів освіти району, учнівська молодь, шанувальники творчості Миколи Ткачука та його друзі-художники.

В.Левченко та Л.Божко вручили М.І.Ткачукупочесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради. Такожювіляру було вручено грамоту Ізяславської міської ради.

У цей день звучали для Миколи Ткачука та його гостейпісні та музичні твори у виконанні директора Ізяславської школи мистецтв та його вихованців.

Також лунали щирі слова привітань митцю та побажання нових творчих успіхів, творчих досягнень, міцного здоров'я та всіляких життєвих гараздів від директора районного історико-краєзнавчого музею Людмили Левицької, директора районної бібліотеки, голови районного осередку товариства «Просвіта» Богдана Дмитрука, начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Наталії Кирилюк, шанувальників творчості МайстраВолодимира Гранчука, Володимира Тележинського та Надії Ковальчук, благочинного храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної ЦерквиКиївський патріархатмитрофорного протоієрея о. Володимира Ковальчука та від рідних і близьких Миколі Ткачуку людей.

За матеріалами Ізяславського районного

історико-краєзнавчого музею

219
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.