Стоматологія
Друк на футболках і чашках

6500 безробітним та кошти "Пакунку малюка" на все - як держава допомагає сьогодні

6500 безробітним та кошти "Пакунку малюка" на все - як держава допомагає сьогодні

Президент України Володимир Зеленський розповів про спеціальний пакет підтримки бізнесу та працівникам.

«Уряд України вже працює над тим, як відновити нашу країну. Після перемоги. Як дати більше сил країні – поки ми боремось. Створений спеціальний пакет допомоги. Бізнесу та працівникам», — сказав президент.

За його словами,ФОПи першої і другої групи повністю звільняються від ЄСВ.

Підприємства та ФОПи третьої групи звільняються від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав Збройних Сил та інших захисних формувань, у тому числі тероборони.

«Звільнення від сплати податку на землю та орендної плати за землю державної і комунальної власності на всіх територіях, де ведуться бойові дії. Усе це – на час воєнного стану та ще мінімум на рік після його завершення», — додав Зеленський.

Також, за його словами, відтерміновується сплата податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити.

"І це тільки перша частина великого пакету допомоги. Урядової підтримки. Усі керівники центральної влади мають чітке завдання: розробити таку систему дій, щоб відновлення України було швидким. Та орієнтувалося на людей. На те, щоб ми всі повернулися до звичайної роботи. Коли повернемо наш мир", — зазначив він.

Зеленський також подякував усім власникам і керівникам підприємств, «які продовжують працювати і виконують зобовʼязання перед працівниками».

«Платити зарплату людям – навіть якщо компанія не працює, як раніше – це захищати Україну. Держава всі свої зобовʼязання виконує. Проіндексовані пенсії – вже у людей. Зарплата в бюджетній сфері виплачується так, як це і має бути», — резюмував він.

Також ухвалено розроблене Міністерством соціальної політики рішення, яке дозволяє родинам під час воєнного стану використовувати кошти грошової компенсації «пакунку малюка» на будь-які необхідні товари.

Крім того, президент України Володимир Зеленський заявив, що кожен громадянин України, у якого Росія забрала можливість працювати, отримає по 6 500 грн без жодних умов.

Слід розуміти, що у додатку «Дія» можуть отримати допомогу у розмірі 6500 грн на карту еПідтримки лише ті, хто втратив роботу та бізнес на територіях обстрілюванних окупантами.

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.