Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​5 МІФІВ ПРО ВОЛОССЯ

​5 МІФІВ ПРО ВОЛОССЯ

Кожна жінка хоче бути красивою, особливо навесні, коли все пробуджується та розквітає. Ще з давніх часів довге, густе волосся вважалося головною окрасою.Наші предки казали, що це — своєрідний місток між людьми і богами, і чим довші та густіші коси, тим зв'язок міцніший.Сьогодні ж довжина не так важлива, як здоровий вигляд. Тому ми робимо все, що радятьв Інтернеті та модних журналах, аби виглядати як на картинці.Але ще з радянських часів залишилось багато міфічних «фактів» про волосся, в які ми сліпо віримо.

ТОП-5 «ФАКТІВ» ЯКІ НІЧИМ НЕ ДОПОМОЖУТЬ

МІФ №1 Якщо часто обрізати волосся, то воно швидше буде рости

Напевно, найпопулярнішим міфом про волосся є те, якщо його підстригти – воно швидше відростатиме. Насправді волосся росте з фолікулів, які знаходяться в шкірі голови, тому стрижка пасма нічим не допоможе.

МІФ№2 Шампунь потрібно наносити по всій довжині

Шампунь — це засіб для очищення не волосся, а шкіри голови, тому його потрібно наносити саме на корені. Для очищення довжини достатньо буде піни і залишків засобу, які потраплять на волосся при змиванні шампуню.

МІФ №3 Від фену псується волосся

Багато хто звик вірити в те, що волосся повинне висохнути природним шляхом, тоді воно буде більш міцним і густим. Але це твердження хибне. Вчені довели, що не можна залишати волосся вологим на тривалий час, тому що молекули води вимивають з них корисні речовини і кератин. В результати чого, волосся випадає і стає сухим.

МІФ №4 Якщо дитину підстригти до року, то її волосся буде більш густим

Дійсно, волосся малюка, яке розвивалися ще у череві мами, більше схоже на пушок і часто позбавлене пігменту. А якщо його зголити, то у дитини почне зростати вже «доросле» волосся, за структурою таке ж, як у вас. Звідси й ілюзія, що воно стає кращим. Однак, насправді більш густе і щільне волосся у малюка і так почне рости, незалежно від того, поголите ви його чи ні.

МІФ №5 Посічені кінці лікуються

Попри велику кількість косметичних засобів, які пропонують відновлення посічених кінчиків, їх неможливо відновити. Волосся січеться через пошкодження самого захисного зовнішнього шару (кутикули) волосся.

Отож розвіюйте міфи, не довіряйте всьому підряд і доглядайте за волоссям правильно. Найголовніше не нашкодити самому собі.

Юлія Шевчук

67
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.