Стоматологія
Друк на футболках і чашках

13 серпня – День будівельника

13 серпня – День будівельника

13 серпня – День будівельника

Традиція відзначати своє професійне свято у будівельників зародилася ще з 1956-го року. Цьому передувала Постанова Ради Міністрів СРСР спільно з Центральним Комітетом КПРС від 23 серпня 1955 року і підписаний потім 6-го вересня 1955-го року спеціальний Указ Президії Верховної Ради СРСР. В наступному році 12-го серпня День будівельника став широко відзначатися по всій країні.

Будівельники — це особливий народ. Вони не раз ставали героями численних анекдотів і всілякої критики. На них не раз покладали свої надії прихильники широкої індустріалізації. Вони завжди несли у своїй роботі величезну відповідальність і майже завжди виправдовували всі очікування. Згадаймо, кому ми зобов'язані успіхом в грандіозних будівництвах і створенні найрізноманітніших будівельних об'єктів, — звичайно ж нашим дорогим будівельникам.

Із розвитком нових технологій, робота будівельників стає все більш ефективніше, проте це все одно залишається одним з найбільш трудомістких занять. Всі знають, що хороші будівельники завжди високо цінувалися. Будь який керуючий фахівець скаже, що високий професіоналізм будівельника — це запорука високої якості вироблених ним робіт.

День будівельника у багатьох державах, що стали незалежними, відзначається у другу неділю серпня. У деяких державах це професійне свято було додатково підтверджено відповідними указами та постановами. Так, наприклад, в Україні свято День будівельника було встановлено підписаним 22 липня 1993 Указом Президента України № 273/93 і також святкується щорічно у другу неділю серпня, а його офіційна назва, як й тоді звучить як «День Будівельника».

В 2017 році День будівельника припадає на 13 серпня.

Голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков, з нагоди професійного свята День будівельника, 11 серпня вручив виконробу товариства з обмеженою відповідальністю «БУД — 2013» (м.Ізяслав) Володимиру Брижі грамоту Хмельницької обласної державної адміністрації.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

24
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.