Стоматологія
Друк на футболках і чашках

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Ізяславчани вшанували пам'ять воїнів-визволителів

28 жовтня 2018 року виповнюється 74 роки, як Україну визволили відфашистських загарбників у період Другої світової війни.

Пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. День визволення України – це не просто два слова, це не просто один день. Це словосполучення уособлює велику трагедію нашого народу. Цей день є результатом, до якого йшли через мільйони людських втрат, мільйони спустошених душ, горе, сльози, розруху, гнів, злість. Це день, який ввібрав у себе тисячі малих і великих щоденних перемог за кожен крок землі, за кожне людське життя, за село, вулицю, місто. Ось що ми повинні пам'ятати, згадувати і вшановувати у цей день.

Читаючи описи війни з фашистами, перед очима постають кадри з Донецького аеропорту, Дебальцево, Іловайська, Маріуполя, порита траншеями і окопами, мінними вирвами земля. І хочеться спитати, чому визнана цілим світом Україна як миролюбна, гостинна, толерантна до всіх націй і народів держава, потерпає від ближнього сусіда, який себе називав «братнім» народом? Чому через цинічність, підступність російської влади найкращі сини України повинні гинути, обороняючи східні рубежі? Чому Росія не прислухається до своїх геніїв, пророків, які закликають до миру? Класик російської літератури Лев Толстой у романі „Війна і мир" писав: „Війна не люб'язність, а сама бридка справа в житті, і треба розуміти цеі не гратися у війну". Сьогоднішня війна в тій чи іншій мірі торкнулася кожного громадянина України. Важкий шлях до перемогипроходитьчерез наші долі, через наше життя. Гинутьна очах, а кожен із них – незбагненна втрата для усіх родин, для кожного з нас. Попри всі тяготи, які переносить наша держава, сьогодні ми віримо, що буде у нас ще один День Перемоги.

З нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників 26 жовтня у Парку Слави міста Ізяслав відбулась церемонія покладання вінків та квітів до братської могили воїнів-визволителів. У меморіальному заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, жителі краю.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

67
RSS
Гость
21:09
.
А чому не «від НІМЕЦЬКИХ» загарбників?

Чому ми наче стидаємось назвати народ, який напав на нас, та вбив мільйони людей. Не із «комунізмом» вони воювали.
Вони, ті німці, мріяли про наші землі. А з нас зробили б рабів.

Тепер народ Р@шки так само вбиває нашіх хлопців, руйнує заводи, та усю економику.
Не пУТЛ#ЄР, а саме цей народ, що нас ненавидить, але через тупість не розуміє, навіщо їм ті Крим, та ДоМбас.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.