Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Урочисто відзначили День Державного Прапора та День незалежності України

Урочисто відзначили День Державного Прапора та День незалежності України

В Ізяславі урочисто відзначили День Державного Прапора та День незалежності України

23 серпня жителі Ізяславщини спільно із всією Україною та світовим українством відзначала одне з найвеличніших державних свят – День Державного прапора України.

Для кожного українця Державний Прапор має особливе значення, він є своєрідним оберегом як для військовослужбовців, що перебувають у зоні проведення антитерористичної операції, так і для усіх українців на мирній території. Це символ, який об'єднує всю Україну.

Символічно, що місцем для проведення районнихзаходів із відзначення Дня Державного Прапора та 26-ї річниці незалежності України було обрано площу Героїв Майдану в місті Ізяслав. За останній рік з ініціативи голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова тапри підтримці Ізяславської міської ради і ряду благодійників з числа суб'єктів господарювання району різних форм власностівона кардинально змінилася: з'явилося нове покриття – бруківка, було розбито нові клумби, висаджено троянди та декоративні рослини, облаштовано зони відпочинку, змінено фасад приміщення Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.О.Онищука, гімназія». Оновлена площа стала сучасною, проєвропейською візитівкою древнього, проте вічно молодого Ізяслава.

Заходи за участі голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова, голови районної ради Сергія Шлегеля, Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук, депутатів різного рівня, делегацій трудових колективів, установ, організацій та підприємств району, молоді та представників громадськості і жителів міста Ізяслав, сіл району та гостей нашого краю розпочались урочистою церемонією з нагоди Дня Державного Прапора України на майданчику, прикрашеному Державними Прапорами України, прапором Ізяславського району, прапором міста Ізяслав, прапором Європейського Союзу, патріотичним молодіжним флеш-мобом у виконанні учасників хореографічного колективу «Престиж» Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

Під час святкового дійства голова районної державної адміністрації Борис Яцков звернувся із вітальним словом до присутніх. У своєму виступі він зазначив, що синьо-жовтий прапор є тим об'єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле — Український народ. Також було вшановано хвилиною мовчання усіх, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України.

З року в рік на Ізяславщині вже стало доброю традицією до Дня Державного Прапора України урочисто вручати документи молодим громадянам, яківперше отримуютьпаспорти громадянина України. 2017 рік не став винятком. Четверо молодих жителів міста Ізяслав отримали головний документ громадянина України у форміІД-картки з рук голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова, голови районної ради Сергія Шлегелята Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук. Цим же молодим людям керівниками району та міста були вручені у подарунок Державні Прапори України.

Від імені учасників святкового зібраннябуло доручено делегації покласти квіти до Меморіалу воїнів-визволителів в міському Парку Слави, до Меморіалу жертв голодоморів та політичних репресій, до пам'ятного знаку Тарасу Шевченку.

Також Б.Яцков та С.Шлегель з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України вручили групі працівників району відзнаки обласного та районного рівнів.

Від імені волонтерів району учасників святкових заходів привітав голова громадська організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» Володимир Павлюк. Також Володимир Андрійович вручив групі учасників волонтерського руху району відзнаку «Волонтер Ізяславщини».

Після завершення офіційної частини на майданчику розпочалось концертно-мистецьке дійство «Україною в серці», яке підготували аматори сцени закладів культури Ізяславського району.

Усіх шанувальників спорту зібрав спортивний майданчик на змагання «Козацька звитяга» за участю спортивних команд працівників районних підрозділів силових структур району -Ізяславської ВК-31, Ізяславської ЗВК-58, Ізяславського відділу Славутського відділення ГУ НП України в Хмельницькій області, рятувальників району. Вони змагались із перетягування канату, вижимання гирі, метання довбні, армреслінгу.

Велике зацікавлення у присутніх викликала робота освітнього містечка «Освіта Ізяславщини на шляхах реформування». Тут заклади освіти Ізяславського району презентували досягнення та творчі напрацювання учнівського і педагогічного колективів.

Також на святковому дійстві було розгорнуто виставку вихованців та викладачів Ізяславської дитячої школи мистецтв.

Бібліотечні заклади району – Ізяславська центральна районна бібліотека та Ізяславська районна бібліотека для дітей — представили учасникам святкування тематичні виставки та власніінформаційні проекти.

Можна з впевненістю сказати, що кожен бажаючий міг знайти заняття по душі і відчути справді святкову атмосферу.

ФОТО та відео

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

124
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.