Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

​22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Усе далі відходять сумнозвісні події радянсько-німецької війни періоду Другої світової війни. Ось уже 79 років пройшло від тієї страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунало слово «війна», та в пам’яті людській воно залишиться назавжди.

У червні ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни. Ці події двічі прокотилися кривавою хвилею українськими землями, сіючи смерть, горе, руйнування та біду. 1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги.

Вогонь пам’яті, викарбувані імена загиблих визволителів та земляків нагадують нам про вічну рану нашого народу. У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. І наш святий обов’язок сьогодні – зберегти мир, спокій і злагоду у суспільстві задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до Перемоги.

Громадяни України завжди цінували, цінують та будуть цінувати людське життя та робитимуть все, щоб не повторились лихоліття війни НІКОЛИ ЗНОВУ.

На знак скорботи за загиблими у роки Другої світової війни 22 червня в Парку Слави біля меморіалу воїнам-визволителям в місті Ізяслав у рамках отримання карантинних умов відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу, в якій взяли участь представники райдержадміністрації, представники громадськості, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій міста, а також усі бажаючі мешканці міста Ізяслав.

Хвилиною мовчання керівниками району та міста і всіма присутніми було вшановано пам’ять жертв війни в Україні.

Покладанням квітів до Меморіалу загиблим учасники заходу віддали шану всім загиблим під час Другої світової війни та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на вівтар перемоги своє життя та здоров’я.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації 

269
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.