Стоматологія
Друк на футболках і чашках

2 ​грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

2 ​грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

Він пов`язаний з датою прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про боротьбу з торгівлею людьми та з рабством (резолюція ООН № 317 (IV) від 2 грудня 1949 року)

Рабство може здатися застарілим поняттям, адже в більшості колоній воно було скасовано ще в XIX столітті. Однак вважати, що рабство в сучасному світі повністю викоренено, буде помилкою. Існують сучасні форми рабства, такі як сексуальна експлуатація, торгівля людьми, продаж наречених, шлюби з примусу, ряд форм дитячої праці, насильницьке вербування дітей для використання у збройних конфліктах, передача вдів у спадок та боргова кабала.

За деякими оцінками, кількість людей, які перебувають у рабстві — 27 мільйонів чоловіків, жінок і дітей, позбавлених людських прав і гідності… Це число більш ніж удвічі перевищує загальну кількість рабів, привезених з Африки у часи трансатлантичної работоргівлі.

Завдання Міжнародного дня боротьби за скасування рабства — заохотити об’єднання зусиль урядів, громадянського суспільства та приватного сектора, спрямованих на викорінення всіх сучасних форм рабства.

За даними МВС, на сьогодні українці стали жертвами торгівлі людьми у 57 країнах світу.

Торгівля людьми — явище глобальне. Воно сильно впливає на країни, що знаходяться в стані політичної та економічної трансформації або постконфліктного стресу, які в основному і є країнами походження для всесвітнього кримінального процесу торгівлі людьми. Людей, що живуть в скрутних умовах, привертає можливість поліпшення свого життя в багатших і розвиненіших країнах, а в той же самий час в країнах призначення зростає попит на низькооплачуваних робочих в нелегальних трудових секторах економіки, а також в легальних трудових секторах з низькою заробітною платнею.

Організації, що надають допомогу у сфері протидії торгівлі людьми:

Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас»: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 10/3, тел… 0675572128;

— Благодійний фонд «Ксена»: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, будинок 18/1, квартира 13, тел. 0672234185, 0668267017;

— Хмельницький обласний центр соціальних служб: м. Хмельницький, вул. 10/1, вул. Львівське шосе, 10/1;

- номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, спеціалісти якої надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону: 527 (з мобільного) та 0 800 505 501 (зі стаціонарного)

— 527.org.ua – електронні консультації з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів;

— Ізяславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43, тел. 4-21-38;

— Управління соціального захисту Ізяславської райдержадміністрації: м. Ізяслав, вул. Шевченка, 10-В, тел. 4-29-03.

Сектор РДА

141
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.