Стоматологія
Друк на футболках і чашках

16 березня відбулося пробне ЗНО з української мови

16 березня відбулося пробне ЗНО з української мови

У суботу, 16 березня, в усіх регіонах України відбулося проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.В Ізяславському районі пробне тестування проходило в пункті пробного тестування № 95, що діяв на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука.

Участь у тестуванні допомогла його учасникам ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця, іншими особливостями тестування.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО були створені інформаційні сторінки на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, де було розміщено інформацію про час і місце проходження тестування. Після тестування на цих сторінках також будуть опубліковані результати учасника.

Для отримання результатів пробного ЗНО з української мови і літератури кожному учаснику буде необхідно внести свої відповіді на спеціальний сервіс.

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використовуватись для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

135
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.