Стоматологія
Друк на футболках і чашках

15 травня 2016 року – День пам'яті жертв політичних репресій, 70-ті роковини великого терору

15 травня 2016 року – День пам'яті жертв політичних репресій, 70-ті роковини великого терору

15 травня 2016 року – День пам'яті жертв політичних репресій, 70-ті роковини великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років

Шановні ізяславчани!

Щороку в третю неділю травня ми в жалобі схиляємо голову перед нашими співвітчизниками, котрі стали жертвою політичних репресій часів тоталітарно-репресивного режиму, були ув'язнені у концтаборах або заслані у далекі безлюдні землі.

За допомогою сили, нелюдських знущань, покарань та приниження, намагалася тодішня безжальна влада вбити у представників української нації жагу до свободи та незалежності. За період репресій сім мільйонів українців втратили життя, під жорна репресивної машини потрапили найкращі, найсвідоміші, найосвіченіші люди – інтелігенція, цвіт нації. Для нашої держави цей історичний відрізок часу є сумним і скорботним.

Всупереч нелюдським знущанням та величезним втратам, український народ зміг вистояти та здобути омріяну поколіннями незалежність. Великий терор тридцятих років минулого століття був засуджений прогресивним людством і визнаний злочином, спрямованим проти українців.

Та відгомін тоталітарного минулого знову нагадує про себе кривавими подіями на сході України. Сьогодні ми не маємо іншого вибору, ніж захистити свою державу, свою свободу, свій власний демократичний вибір. Героїзм українців доводить світовій спільноті, наскільки важливе для нашого народу поняття свободи у всіх розуміннях цього слова.

Заради відродження національної пам'яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства потрібно вшанувати пам'ять репресованих українців та передати історію про їх біль наступним поколінням українців.

У зв'язку з цим, 15 травня 2016 року рекомендуємо обмежити проведення розважальних заходів, припустити державні прапори на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств різних форм власності, а також помолитись за душі всіх, хто загинув у ці страшні роки.

Голова райдержадміністрації Борис Яцков

98
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.