Стоматологія
Друк на футболках і чашках

14 березня - День землевпорядника

14 березня - День землевпорядника

Професійне свято День землевпорядника уже двадцять років поспіль відзначають у другу суботу березня. Цьогоріч святкування припадає на 14-й день весни. Уже традиційно вітають фахівців, які займаються розподілом земельних ресурсів.

Сучасний землевпорядник – це фахівець в галузі державного управління, економіки, екології, права, сільського господарства, територіального планування, геоінформатики, який вміє якісно і на високому кваліфікаційному рівні готувати управлінські й проектні рішення, розробляти документацію із землеустрою.

Основна мета землеустрою полягає в забезпеченні охорони земельних ресурсів, створенні сприятливого екологічного середовища і формуванні раціональної системи використання земель.

Наразі в Україні проводиться земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями. У 2020 році ринок землі та земельна реформа – одне з трьох ключових завдань уряду, парламенту та президента.
« Цей рік має всі шанси стати роком земельної реформи» — зазначає адвокат, старший партнер Юридичної групи EUCON Анатолій Мірошниченко.
Отже, цьогоріч не лише 14 березня, а й протягом всього 2020 слід пам'ятати про людей, які працюють з неоціненним скарбом нашої країни – землею! Не забувайте висловлювати вдячність професіоналам своєї справи :

***

Землеустрій – це той процес, у якому часто буває складно догодити всім сторонам, не кажучи вже про власні інтереси. Побажаємо ж землевпорядникам завжди вміти знаходити баланс між тим, чого хочуть власники земельної ділянки, тим, що говорить закон і тим, що бажає отримати сам землевпорядник.

***

Щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом – Днем землевпорядника!

У ваших лавах – не просто компетентні фахівці, а ще – мужні, сильні, сміливі люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця. Ваша наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, служить запорукою її успішного розвитку.

Прийміть сердечні побажання міцного здоров'я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім'ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі!

Юлія Шевчук

109
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.