Стоматологія
Друк на футболках і чашках

10 планів на карантин

10 планів на карантин

З 12 березня по всій Україні введено тритижневий карантин через поширення нового коронавірусу Covid-2019.

У зв'язку з цим всі навчальні заклади, кінотеатри, торгові центри та місця громадського харчування будуть зачинені. Міністерство охорони здоров'я радить за можливістю залишатися вдома, дезінфікувати руки та обмежити контакти з не знайомими людьми. Такі умови лякають, і може здатись, що карантин стане домашнім арештом, але не слід панікувати завчасно. Існує безліч варіантів як весело та корисно провести час всією сім'єю. До вашої уваги 10 ідей, якими можна урізноманітнити не заплановані вихідні.

1. Настільні ігри – завжди весело та цікаво. Таке заняття розвиває логічне мислення та підійде для всіх членів родини. Щоб було цікавіше гру можна створити самостійно.

2. Книги. Читати завжди модно та корисно. В кожного є книга, яка відкладається до кращого часу, так от, він настав. Запропонуйте і своїй дитині приєднатися до такого захоплення або ж разом придумайте історію по ілюстраціях якоїсь казки.

3. Домашня робота. Приготуйте щось всією родиною, це буде весело та корисно, особливо, для школярів, вони зможуть навчитися чогось нового.

4. Навчання. Карантин – не канікули! Учнів перевели на дистанційне навчання, тому не слід забувати про підручники. Проте «нудне» навчання можна перетворити на цікаву гру, створіть уявну школу вдома.

5. Серіали. Підберіть серіал який підійде всій родині та насолоджуйтесь переглядом.

6. Заняття спортом. Спортзали закриті, але нічого не перешкоджає займатися вдома. Трішки фантазії і домашні речі стануть справжніми спортивними атрибутами.

7. Головоломки. Цікаве заняття як для дітей, так і для дорослих. Кросворди, логічні загадки, ребуси та багато іншого надовго затягнуть вас у світ логічних роздумів.

8. Рукоділля. Ліплення, плетіння, в'язання, вишивання, оригамі та багато іншого, тут безліч варіантів чим зайнятися. Можна зробити оригінальну іграшку або пошити стильний одяг.

9. Домашній театр. Таке заняття настільки захопливе, що з легкістю може стати сімейною традицією. Можна розіграти казку, виконати пісню або танець, продекламувати вірш. Цікавим буде і театр тіней або ляльок, а скільки приємних клопотів з підбором декорацій та костюмів.

10. Макет мрій. Створіть сімейний макет мрій. Нехай кожен напише та намалюю те, чого йому хочеться. Тут тільки дай фантазії розгулятися і ви не помітите як промайне не одна година.

Карантин – час для втілення давно запланованих справ, затишних сімейних вечорів, самовдосконалення та відпочинку. Отже, не слід лякатися «домашнього арешту» та нового вірусу. Слідкуйте за здоров'ям, будьте обережними та насолоджуйтесь часом проведеним зі своїми рідними та коханими людьми.

Юлія Шевчук

123
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.