Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Звернення асоціації підприємців Ізяславського районну до депутатів Ізяславської міської ради

Звернення асоціації підприємців Ізяславського районну до депутатів Ізяславської міської ради

Звернення асоціації підприємців Ізяславського районну

до депутатів Ізяславської міської ради

Чергова сесія Ізяславської міської ради прийняла рішення, яким започатковано безпрецедентний тиск на підприємців. З подання начальника фінансового відділу та активної підтримки новообраного міського голови, в зв'язку з змінами до Податкового кодексу, прийнятими Верховною Радою України, сесією встановлено ставки єдиного податку та плату за використання землі та нерухомості в максимально можливих межах. Відповідно до Податкового кодексу, ставки єдиного податку встановлюються органами місцевих рад для першої групи підприємців до 10% від мінімальної заробітної плати ( 137 грн 80 коп.), для другої групи до 20 % (275,6 грн). Сесією міської ради прийнято рішення, де встановлено максимально можливу ставку єдиного податку як містах Києві, Харкові, Дніпропетровську -10 та відповідно 20 відсотків від мін. заробітної плати.
Ми переконані, що оптимальними ставками для такого депресивного міста, як Ізяслав, і із такою кількістю населення, були б ставки: 4% для першої групи та 8% — для другої.
Відповідно до п-п 256.51 Податкового кодексу України, ставки податку на нерухомість не повинні перевищувати 3% від мінімальної заробітної плати за 1 кв.м. Логічно було б для міста, в якому більшість працездатного населення безробітні, а середній рівень заробітних плат дуже низький, встановити податок на нерухомість на рівні 0,5 % від мінімальної заробітної плати. Такі ж високі ставки встановлено по платі за оренду землі і земельного податку. Такі дії міської ради можуть призвести до закриття підприємцями своєї діяльності та до проблем населення при сплаті податку на нерухомість.
Шановні депутати, повідомляємо Вас, що цей пресинг ініціюють керівники, які з моральної та, деякі, з юридичної точки зору, підлягають під люстрацію, так як активно підтримували «режим Януковича» та організовували і проплачували «антимайдан», що призвело до збройного протистояння.

Резервом для наповнення бюджету міста та району, на нашу думку, є :

1. Розширення бази оподаткування по сплаті земельного податку та сплати за оренду землі власниками викуплених підприємств («Харчомаш», сільгосптехніка, консервний завод, фабрика музичних інструментів) тощо, адже окремі з них зовсім не сплачують за користування землею.

2.Збереження майна військового гарнізону, яке передане на зберігання згідно постанови Кабінету Міністрів Ізяславській РДА.

3.Зобов'язати підприємства, які зареєстровані за межами м.Ізяслав, сплачувати консолідований податок з прибутку (Хмельницькгаз, Хмельницькобленерго, Укртелеком, власників аптечних мереж).

4.Просимо Вас скликати позачергову сесію Ізяславської міської ради та встановити справедливі ставки єдиного податку, плати за нерухомість та землю.


Від імені підприємців району голова асоціації підприємців Ізяславського району,

член громадської Ради Хмельницької ОДА А.Побережний

245
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.