Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зустріч з представником ОБСЄ

Зустріч з представником ОБСЄ

12 травня 2016 р. в Ізяславському відділі поліції відбулася інформаційна зустріч з питань ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми в рамках реалізації Хмельницького регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми,в Україні».

Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України та за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Виконавчим партнером Проекту у Хмельницькій області єБлагодійний Фонд «Ксена». Проект також реалізується ще в 11 регіонах України.

Під час заходу працівники Ізяславського відділення поліції підвищили свою обізнаність щодо законодавства у сфері протидії торгівлі людьми, надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми та покращили свою спроможність виявляти постраждалих від торгівлі людьми осіб, надавати їм допомогу та підтримку відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» в умовах розвитку державного Національного механізму взаємодії суб'єктів.

164
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.