Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Знову на Схід України

Знову на Схід України

Знову на Схід України

Вже два роки поспіль тривають бойові дії на Донбасі. У цей період великої скрути в Україні боронять кордони нашої держави відважні військовослужбовці. Серед них є й наші ізяславчани.

Протенебайдужа громадськість Ізяславщини, яка ціною власного часу, а інколи навіть статку, взяла на себе відповідальну місію підтримки Збройних Сил України, у тому числі й земляків, котрі несуть військову службу на Сході України. Спільна діяльність організацій, підприємств та установ та жителів Ізяславського району стабільно дає свій результат. Так, сьогодні, 10 травня, волонтерська група вкотре відправилась із Ізяславщини в зону антитерористичних операцій.

«Очолив поїздку заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко. Разом із ним туди відправились: благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, представники райдержадміністрації та закладів культури району, які повезли на Схід найдорожче – пісні з рідного краю.»

Щодо гуманітарного вантажу, то за досить короткий термін часу жителі Ізяславщини зібрали велику кількість продуктів харчування, засоби гігієни, медикаменти, тощо. Адже хлопцям для повноцінного забезпечення та належного несення служби потрібно усе – і харчі, і одяг.

Волонтери повністю завантажили мікроавтобус, серед одягу і продуктів — дитячі пасхальні вироби та патріотичні обереги. Волонтери кажуть, для бійців – це чи не найдорожче з привезеного.

Перед далекою дорогою з волонтерською групою зустрілися голова райдержадміністрації Борис Яцков та голова районної ради Сергій Шлегель, учасники волонтерського руху Ізяславщини, члени районної координаційної групи по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців, а також працівники райдержадміністрації та районної ради, котрі побажали їм щасливої дороги. Аби дорога була легкою, священнослужитель благословив волонтерів на подорож.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

187
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.