Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Життя міста покращується

Життя міста покращується

Вже вдруге Борис Олександрович з задоволенням приймає нас у своєму кабінеті. Він з радістю, під час теплої бесіди за чашечкою кави, розповів про те, як просуваються справи у місті.

Н.Л.: Борисе Олександровичу, виступаючи перед ізяславчанами під час святкування «Дня міста» Ви передали громаді православної церкви в особі отця Володимира досить велику суму коштів на придбання приміщення для зведення нового храму. Розкажіть більш детальніше про цей проект.

Б.О.: Новий храм буде побудовано замість приміщення старого будинку культури («Торнадо»). Це буде культова споруда, яка слугуватиме духовним святилищем для жителів нашого міста і не тільки.

Н.Л.: Чи не могли б Ви назвати точну суму, яка була виділена на придбання цього приміщення? І що Вас надихнуло до створення нової церкви?

Б.О.: Для придбання будівлі я передав для отця Володимира суму коштів, яка є меншою 1% від загальної вартості будівництва. А вона становить більше 40 000 000 грн. А що до створення – мене завжди щось надихає. Просто хочеться зробити щось корисне для життя свого міста, а церква завжди буде необхідною.

Н.Л.: Багатьох жителів міста цікавить подальша доля площі, де було демонтовано пам'ятник В.І.Леніна.

Б.О.: Сьогодні було засідання, на якому були присутні проектанти. І ми вирішили зробити це місце мальовничим куточком. Адже раніше це була територія, на якій проводилися різні мітинги, паради. Нині я думаю, що на цій ділянці більше такого не буде і ця площа стане окрасою нашого міста.

Н.Л.: Як просуваються справи на об'єкті приміщення ЦРЛ?

Б.О.: Практично ніяк. Нам лише вдалося прибрати завал, який був аварійним і становив сильну загрозу для оточуючих. Незабаром ми плануємо розпочати реставрацію цієї будівлі.

Н.Л.: На минулому інтерв'ю Ви розповідали про ще один із своїх проектів – об'їздну в районі нижнього складу лісхозу. Розкажіть, будь ласка, чи розпочалось будівництво дороги?

Б.О.: Так, вже розпочато роботи над цим об'єктом. Ми зібрали всі необхідні кошти за підтримки бюджету міської ради та значну суму, завдяки допомозі меценатів. Будівництво просувається успішно, певна частина дороги вже відремонтована. Планується повністю завершити проект до кінця серпня. Я вважаю, що будівництво цієї дороги є необхідним. Адже мені, як водію, не байдуже по якому покритті їздитиме транспорт у нашому місті.

Н.Л.: Чи є в планах вже якісь нові проекти?

Б.О.: Ну спочатку необхідно завершити розпочате. А вже в майбутньому є нова ціль. Під час наради, разом з нетішенською громадою, було прийняте рішення, що до побудови траси від міста Нетішина до села Лютарка. Цей проект принесе значну користь для нашого міста, адже він дасть змогу скоротити шлях до багатьох населених пунктів на 20 – 40 км (наприклад: Нетішин, Рівне і ін.). Завдяки цьому, Ізяслав стане містом обласного значення.

Н.Л.: Борисе Олександровичу, що, на вашу думку, є запорукою успіху у ваших справах?

Б.О.: Я думаю, що моя сім'я. Адже, коли з тобою поряд люди, які завжди тебе підтримують, цінують, поважають і люблять таким, який ти є – це найголовніше. Лише це допоможе впоратись з усіма труднощами та досягти успіху у житті.

Наталія Ладанюк

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.