Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Жителі .Хмельниччини оформили близько 60 тисяч закордонних паспортів

Жителі .Хмельниччини оформили близько 60 тисяч закордонних паспортів

Хмельничани все частіше звертаються до міграційної служби, аби оформити закордонний паспорт. Минулого року було видано майже в 1,5 рази більше документів, ніж у 2014 році.

Найбільш поширеною адміністративною послугою, яка надається міграційною службою громадянам є оформлення та виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Протягом 2015 року нею скористалися 60 тисяч жителів області. Про це повідомляють у прес-службі відомства.

«Загалом, згідно нових змін, запроваджених до Бюджетного кодексу України, два із трьох обов'язкових платежів при оформленні та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон — плата за адміністративні послуги та державне мито, зараховуються до місцевих бюджетів. Таким чином, протягом минулого року УДМС Хмельниччини перерахували до місцевих бюджетів області близько 17 мільйонів гривень саме за надання цієї адміністративної послуги», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що з початку 2016 року 16-річним видаються документи нового зразка у вигляді ID-картки. Кількість територіальних підрозділів УДМС Хмельниччини, де можна оформити ці документи збільшилась у 2 рази.

Хмельничани можуть звертатись по картку до міського відділу обласного управління Державної міграційної служби, що на вулиці Пушкіна, 15.

Кам'янець-Подільський міський відділ та Кам'янець-Подільський районний сектор Ярмолинецький районний сектор

Старокостянтинівський районний сектор

Шепетівський міський відділ Красилівський,

Славутський, Полонський та Летичівський районні сектори.

Джерело: vsim.ua

251
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.